Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Esztergályos...

Szerintetek Esztergályos Cecilia minden adásban részeg, vagy alapból ilyen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Csak nem iszik, az milyen lenne már.Én a szombat esti lázat nem nézem, de szerintem ő alapból egy ilyen vidámabb, meg lehet, hogy kérték is a stúdióban jelenlevőket, hogy csinálják a showt, szerintem alapból olyan amilyen, én szeressem<3:)
2014. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt veszem észre, hogy az ilyen korosodó művésznők az idő múlásával ilyenné válnak. Tényleg olyanok mintha mindig piásak lennének. Szerintem ez a szenilitás, a nagyképűség, és az önteltség egy megnyílvánulási formája. Azt hiszik hogy körülöttük forog a. . . .na de mindegy nem sértegetem őket.

Azt mondják rájuk , hogy bohém meg minden. . .

Ha egy civil viselkedik ugyan így, szimplán lehülyézik. Igazam van, vagy igazam ?? :)

Tudnék még neveket említeni a a művészvilágból bőven. . . .

2014. ápr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
én sem nézem igazából, csak párszor láttam a műsorajánlót...90% rájátszás, simán meg lett kérve, hogy neked ez, meg ez a szereped, próbálj így viselkedni. szinte biztos vagyok benne, hogy ő lenne a balázs klári megfelelője a tv2 nagy duettjéből...
2014. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Optipolar válasza:
44%
Esztergályos Cecilia egy ripacs... Ennyi...
2014. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem kicsit színészkedik, vagy így próbál egy kis időre megfeledkezni a életkoráról, örökifjúnak mutatkozni lélekben. Inkább legyen ilyen, mint búval b*szott, vagy olyan rideg és sznob, mint Medveciki "díva". Arra azért kíváncsi lennék mit szólna ha megpaskolná valaki a fenekét. :)
2014. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!