Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha piálás előtt megeszek jó...

Ha piálás előtt megeszek jó sok pogácsát, akkor nem leszek részeg?

Figyelt kérdés
Haverokkal összegyűlünk holnap, iszogatunk is, de nem szeretnék részeg lenni, azt hallottam, hogy ha előtte eszek pogácsát, akkor az felszívja az alkoholt és nem leszek részeg? Vagy hogy is van ez? Vagy tudtok mást mondani, amitől nem leszek atomrészeg? 21/F

2014. ápr. 4. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyit igyál amennyit bírsz.

Tény,hogy jobb,ha nem üres gyomorra iszol,de nyilván nincs csodaszer,hogy hogyan ne legyen részeg az ember.

2014. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy vegyem észre, hogy meddig bírom? Nem vagyok kifejezetten a sokat ivó típus, de holnap jó buli lesz
2014. ápr. 4. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem részeg leszel és pogácsát fogsz hányni xd
2014. ápr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező addig inni, amíg atomrészeg leszel. Nem mondom, hogy ne igyál, de keverd valamivel meg ilyenek. Az evés is nyilván jó (múlthéten egy zacsi burgonyaszirmot toltam be buliban meg jó sok csöpögtetett kenyeret)

Ha úgy érzed, a fejedbe száll, ne igyél többet, ennyi.

2014. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz annyi pogácsát enni... felszivódik akkor is csak lassabban...mindenkinek egyéni mikor mennyit bir inni volt hogy két sörtől úgy megszédültem h azthittem orbitális pályára álltam a pult körül.. De volt hogy 1,5 liter házival elvoltam egész este különösebb gond nélkül ... persze jobban éreztem magam tőle de semmi extra...de volt hogy 1 üveg tequilától csacsi részegre ittam magam hogy egy homokozóba kötöttem ki... a lényeg hogy annyit igyál hogy maga az ivás folyamata ne okozzon problémát... öklendezés...vagy ha már kezded érezni hogy ez a feles nem megy le olyan könnyen akkor ne igyál többet vagy akár köpd vissza és hagyd ott....
2014. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!