Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber-ről mai vélemény?

Justin Bieber-ről mai vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 23. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le? Minél jobban hírdeted,annál sikeresebb. (rossz hír is hír) Teli van pénzzel,és bármit megtehet.
2014. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak tele van az oldal mostanában ilyen kérdésekkel, persze azokat a fanjai rakják fel egy-egy jó cselekedetét bemutatva. Kíváncsi vagyok erről mi a véleményük.
2014. jan. 23. 14:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a viselkedésével van a baj. Azt hiszi gazdag, bármit megtehet, a hírnevet és a vele járó gondokat meg egyszerűen nem bírja feldolgozni. Ezért történt az, hogy beállt a "példamutató" kis sztárok sorába, akik majd lassan eltűnnek a süllyesztőben, börtönbe kerülnek, vagy öngyilkosok lesznek... szörnyű..
2014. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Azt hiszi gazdag, bármit megtehet"

Nem csak hiszi... Azt hallottam, hogy már le is tették érte az óvadékot. Már kezd csöppet bizarr lenni, hogy ez a gyerek akármit megtehet, mégsem tartóztatja fel senki, sőt, ha bárki szót emel ellene, rögtön jönnek az agymosott rajongói védeni.

2014. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Egy kamasztól mit vártok? Éli az életét s kész.. nekem is most pont egy kamasz sráccal volt egy kis vitám.. teljesen megértem, hiszen még ekkor javában dúlnak a hormonok az emberben.

20F

2014. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ez egy homokos alat
2014. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
MÁR LEÍRTAM PÁR HELYRE, DE HA VALAKIVEL (AKÁRKIVEL) BAJOD VAN, AKKOR NE ARRA UTALGASS, HOGY HOMOSZEXUÁLIS, MERT AZ A MELEGEKRE NÉZVE SÉRTŐ, NEM PEDIG ARRA, AKIRŐL ÍROD!!!!! NEM HISZEM EL, HOGY MIÉRT NEM LEHET EZT FELFOGNI! Írjad azt, hogy utolsó mocskos gyökér, de miét kell pont a szexuális beállítottsággal szégyenbe hozni valakit???? Teljesen mindegy, hogy az illető tényleg homoszexuális-e, vagy csak le van b*zizva. Legyen már valamennyi tisztesség bennetek, emberek....
2014. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Remélem sikeres lesz a petíció, amit már 250ezren írtak alá az USA-ban, hogy dobják ki az országból, és vegyék el tőle a zöld kártyát.

Valami idióta fanatikus rajongó meg indított egy ellenpetíciót, hogy "megváltozhat".


Véleményem szerint UNDORÍTÓ, hogy egy ilyen alja bűnöző még szabadlábon van. Torontóban is már rendőrségi intézkedés van ellene. Komolyan addig fog ez folytatódni, amíg tényleg valakinek a halálát okozza?? És akkor majd mit fognak mondani a fanatikusok? Hogy "XY hibája mert rossz helyen volt, amikor Justinka arra hajtott részegen, bedrogozva." ? Az eszem megáll mik vannak. Botrányt botrányra halmoz, baromi rossz példát mutatva ezzel a fiatalságnak, leköpködi a rajongóit, azok meg újra és újra ugranak neki.

Gyomorforgató, hogy csak azért, mert sok pénze van, bármit megtehet, mert úgyis leteszik érte az óvadékot....remélem pér év múlva el fog tűnni ő is a süllyesztőben, vagy még előbb valami drogba fog belehalni....megérdemli. És remélem Obama úgy dönt, hogy kihajítják az USA-ból.

2014. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ámen
2014. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Na...

most mire jó annak aki le b#####a honnan veszitek hogy b##i tán tapasztaltátok?-.-

Mindenkiből csak a féltékenység beszél ha nem érdekel titeket minek kell megélni itt és elolvasni ezt?

Igen lehetek is rá féltékenyek mert nagyon jó hangja van igen és a lányok oda vannak érte de akkor is minek kell ezt ki is mutatni ha nem tetszik nem kell nézni/olvasni-.-

Aki szereti hallgassa aki nem az meg ne szóljon bele mindenbe senki nem kíváncsi rátok SOHA nem fogtok ti ennyit elérni mint ő ilyen fiatalon Ő A LEGJOBBB<3

2014. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!