Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harry Styles álomlány?

Harry Styles álomlány?

Figyelt kérdés

sziasztok, tudom sok ilyen kérdés van, de mindenki csak azt irja az iluenhez amit olvasott egy ezer éves oldalon.engem viszont komolyan érdekelne (friss interjúkból, pl.ami nincs magyarra lefordítva), hogy mit keres kûlsôre és mit belsôre RÉSZLETESEN.

Valamint az I'm vagy milyen ujság múlt havi számán volt Harry, hogy,, nem tudom mit szeretnek bennem a nôk,, azt a cikket valaki leírná?KOMOLY VÁLASSZOKAT PLS



2014. ápr. 22. 16:15
 1/5 A kérdező kommentje:
* ilyenhez amit
2014. ápr. 22. 16:18
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
sztem ő a nagyfarkú niggákra bukik, szószerint rájuk bukik
2014. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oke, szoval rengeteg interjuban elmondta h kulsoleg nincs idealja, de eddig mindig szoke kek szemu baratnoi voltak ( kiveve kendall jenner, mar ha egyaltalan van/volt koztuk vmi, ezt nem lehet tudni). Belsore annyit szokott mondani h kedves, mosolygos legyen, nevessen a (gagyi:D) viccein, es " a legszebb/ legvonzobb amit egy no viselhet az egy mosoly " :)) ennel tobbet sosem mond, de ha belegondolsz, ennel tobbet nem ker senki sem :) remelem tudtam segiteni! :)
2014. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
81%
Légy Louis, ez egy biztos pont.
2014. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,szerintem Harry Styles nem álomlány :D
2014. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!