Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem fognak feloszlani? 17/L...

Nem fognak feloszlani? 17/L (Wayer)

Figyelt kérdés

Wayerek!

Biztos hallottátok az esetet a ByTheWay ről és Oliról.

Az egész dologról véleményeteket kérném, kinek, mi a véleménye az egész botrányról, és Olit ért gyanúsítgatásokról!



2014. ápr. 9. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia Wayer tesó (:

Nem fognak feloszlani,a tegnapi riport a fókuszban csak az volt,hogy Olit milyen támadások érik,hogy Ő hogy reagált rá,és hogy zaklatják Őket. Ettől függetlenül feloszlani nem fognak,mert Ők értünk vannak,mi pedig Értük (:

Szerintem nagyon igazságtalan és rosszindulatú ember lehetett,aki azt tette Olival,amit. Nekem személy szerint az a véleményem,hogy féltékeny Rájuk az illető,és így próbálta Őket tönkre tenni,de ez nem sikerült. Persze feltételezni nem akarok bizonyíték nélkül,szóval ez csak egy gondolat. Ha kitartunk mellettük,Ők is ki fognak mellettünk,és így nem lesz semmi baj (:

További szép napot,ölelés Wayer tesó! :3 (:

2014. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
17 éves vagy, és még beveszed? derossz :D de nem...nem fognak feloszlani egyenlőre...készül az új daluk...amit ugyan megint nem ők készítenek, hanem Biga meg MT, de hát mit is vártunk...ez csak pár díszb*zi, akik eljátszák, hogy tudnak zenélni, de egy rímet nem tudnak maguktól összehozni :D
2014. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt megis honnan veszed hogy nem ok irjak es higy nem tudnak dalt irni? Te hulye vagy?

Wayer tesokak <3 nyugi nem oszlanak fel de nem is tudom hogy ez hogy jutott eszedbe..:). Amugy utolso. Az egyelore...;)

2014. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jajj, ne, most be lettem oltva. majd új számukat meglátod, ki írta a szöveget és ki szerezte hozzá a zenét...
2014. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyetlen daluk van, amit nem ők írtak.
2014. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haha, na mit szóltok? Olika otthagyja őket, mert behisztizett XD mivel minden csaj főként az ő seggét nyalta, 99%, hogy a maradék 3 úgyse lesz népszerű :D
2014. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!