Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meddig fognak még a lapok, a...

Meddig fognak még a lapok, a mostani VV játékosokon csámcsogni?

Figyelt kérdés

Mindenhol Alekosz, Oli, Gigi, Éva, Béci, Zsófika. Már kicsit unalmas...csak azt olvasom, hogy Gigi énekelni fog, meg rádiós műsortvezető lesz. Alekosz szinte minden nap címlapon van különböző baromságokkal, Anikóékról nem is beszélve...

Ezek az emberek azt hiszik, hogy azért, mert egy ilyen kritikán aluli műsorban szerepeltek, sztárok lettek vagy mi??:/

Szerintetek mikor fejeződik már be ez a VV őrület?

Ki fog eltűnni a süllyesztőbe és ki tud hasznot húzni ebből az egészből?:)


2011. jún. 14. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
akik megmaradnak majd és nem tűnnek el az sztem Oli, Anikó, a testvérpár, meg Alek
2011. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd akkor tűnnek el a süllyesztőbe,ha jön a VV 5...XDDDD
2011. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan magyar "celeb" van, akit igazán annak is lehet nevezni. Aki letett az asztalra valamit és elismerik nemzetközileg...mert ezt jelenti az a jelző, h "celebrity", meg "sztár"...a "VV sztárok" ebbe a kategóriába semmiképpen nem sorolhatóak...és addig fognak írni róluk az újságok és a netes blogok, amíg azt az emberek elolvassák...nem számít, h pozitív, v negatív véleménnyel vannak róluk, mert amíg érdeklik az embereket, addig lesznek és kész. Szóval ha nem vesztek róluk tudomást, annál hamarabb tűnnek el...De mivel egyik sem mutat semmiféle tehetséget, ezért elég egy fél év és az emberek megunják az arcukat.
2011. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nincs pénz műsort csinálni vagy venni. Ezért készítenek realityket, azzal és az ismétlésekkel ki lehet tölteni a műsoridőt. Amúgy egyetértek, ez egy gyalázatos tragédia. Mondjuk én leszoktam évekkel ezelőtt a tévéről. Kapsz egy csomó értéktelen műsort, amiben nincs normális híradás, de még csak időjárás sem. Illetve kapsz filmeket reklámokkal szabdalva, de azok is huszadik-harmincadik ismétlések. Én már csak a felnőttcsatornák miatt tartok tévét, ott nem zavar a reklám :)
2011. jún. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem sokáig...mert mindjárt jön a vv5,úgyhogy eltűnnek a süllyesztőbe, ahogy az eddigi vv ,,sztár''....
2011. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!