Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted többen fognak a...

Szerinted többen fognak a jövőben / vagy már kezdtek el görögül tanulni Alekosz népszerűsége miatt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:09
 1/5 anonim válasza:
AleKOSZ nem tud görögül. Upsz.. Oda az imidzs
2011. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Alekosz nem görög, hanem cigány. ;D
2011. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez hatalmas nagy hülyeség. Egyébként meg kíváncsi vagyok, hogy hol is lesz Alekosz 1 év múlva mondjuk..
2011. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg baromság. Miért tanulnának görögül? Ismerősöm nyelvtanárként tanulja, úgy hogy mellette vagy még 5 nyelven tud, és kínt verejtékezik. Borzalmasan nehéz nyelv, és szerintem egy ilyen sörhasú, semmilyen, semmit fel nem mutató SENKIért egyetlen egy ember se fog görögöt tanulni. Ha meg mégis, akkor nem normális. Egyébként meg tényleg kérkedhet ez az Alekosz azzal hogy görög, lófütyit nem ér vele, ha nem tud egy árva szót sem. Bedobnánk Athénba, elmerülne mint kő a mély vízben. Be se tudna mutatkozni!


Ennyi.

2011. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úristen, dehogy.
2011. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!