Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a leghelyesebb DJ?

Szerintetek ki a leghelyesebb DJ?

Figyelt kérdés
Én szerintem Martin Garrix ő annyira aranyos!!!

2014. márc. 23. 17:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na azért álljunk már meg egy pillanatra. Tiësto egy elektronikus zenei ikon. Ő gyakorlatilag megteremtette a Vocal Trance zenei világát. Garrix meg egy jelenleg nagyon felkapott fiatal, aki folytatja a jelenleg felkapott Progressive/Bigroom House vonalat. Majd ha ő is 30 évig fogja csinálni, akkor majd komolyan elismerem. Lehet hogy most is jó, de nekem jelenleg akkor se lesz több féltékeny tini lányok hadának kedvencéénél.
2014. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ez a véleményed, de hát tudod... ízlések és pofonok ;)
2014. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
20-aska,csak elmondanám,VAN zene tudása,gitározik is,8 éves kora óta csinálja ezt,ja és ha kicsit utánanéztél volna Wikipédián,láthatnád,hogy PRODUCER is... -.-
2014. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

23-nak igaza van.

Bírom ezeket az embereketakik csak idejönnek a gyakorikérdésekre keresnek egy ilyen kérdést és alatta kifikázzák az adott DJ/producer-t akiről szól a kérdés csak mert nem szeretik.

Beleköpnek dolgokba meg mondják hogy nem értenek ezek semmihez meg ez műzene közbe meg utána se néznek hogy ez nem annyi ammennyit ők kélzelnek.

Azt hiszik ez annyi hogy beül a gép elé kicsit kattingat aztán meg 2 év múlva már Ibiza meg Tomorrowland közbe nem.

Az ilyenhez érteni kell.

A fikázók meg előbb járjanak utána és ha ez megvolt akkor fikkázzák.

Az ilyen fikázó kis barmoknál meg 2 dl leturmixolt lepkének is több esze van.

2016. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!