Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a leghelyesebb DJ?

Szerintetek ki a leghelyesebb DJ?

Figyelt kérdés
Én szerintem Martin Garrix ő annyira aranyos!!!

2014. márc. 23. 17:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor most lepontozhatsz, de azért elmondom, hogy én azért nem nevezném akkora DJ-nek Garrix-et, amikor szűk egy éve lett csak híres, de hát 16 évesen és lányként (gondolom) úgyis lex@rod ezt. Ellenben Fedde Le Grand azért már több mindent tett le az asztalra, de ez a kérdésed szempontjából lényegtelen.
2014. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Mi okból buuzizátok le Garrix-ot?

Ez tökre olyan mintha téged ítélnének homoszexuálisnak!

Szerintem is elég helyes Martin imádom <3

2014. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Lekváros Palacsinta,elmondom 17 éves,nemsokára 18 és azért gondold már végig,bő 9 éve ezzel foglalkozik,8 éves kora óta,nem is csak tapsolt a szüleinek hogy anyuci vedd már meg azt a kontrollert,hanem dolgozott érte!Attól hogy újonnan ült sztár és nem David Guetta,még nagyra besülendő hogy 17 éves korára ennyit elért,de nem is belekötés céljából nem is ragozom túl...Aki meg le....zza az meg nézzen magába!A zenéiben mi a b..zis?Az öltözködésében mi a b..zis?Mondjátok már meg!Egyébként egyetértek kérdező!:D
2014. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.!! Most tényleg miért kell ilyeneket irni Martinról?? Vagy csak féltékenyek vagytok!!?? Tényleg nagyon sokat dolgozott azért hogy ilyen hires legyen!!!!!
2014. ápr. 7. 21:03
 15/24 anonim ***** válasza:
18%
Nem mondom, hogy b .zis a zenéje. DE azért gondold már át mit mondtál. Szerinted mit csinált 8 éves korában? Azt ne mondd, hogy ugyan olyan produceri munkát, mint most mert besz .rok. És hidd el, hogy ha nem a Spinninél adta volna ki az Animals-t, hanem csak feltöltötte volna mondjuk Soundcloudra, nem lett volna ekkora sláger. Amúgy meg Sidney Samsonnal haveri viszonyban áll, tehát ismét egy szponzorálási lehetőség. Semmi bajom amúgy nincs vele, meg ti úgy is lesz .rjátok mit írok, de azért leírtam egy kicsit bővebben a dolgokat.
2014. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Már nem azért de kétlem hogy van olyan DJ vagy akármilyen híres ember akinek nem volt egy kis segítsége ahhoz hogy híressé váljon. Tehát nem értem hogy miért fáj neked az hogy 17 évesen híres lett. Oké hogy volt egy kis segítsége, de amit utána elért (és amit még el fog érni) azt csak saját magának köszönheti.

Szóval szerintem jobb lenne ha kicsit elgondolkoznál hogy mit is írsz...

2014. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Martin Garrix, avicii:))
2014. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, mit vagytok úgy oda. Divatos kis tini, akit felkaptak, mert csinált valami dörömbölést, amire tudott ugrálni a tomorrowlandi, amfetamintól bepörgött közönség. Taps.

Úgy beszéltek róla, mintha valami nagy zenei tehetség lenne, vagy egyáltalán csak valódi zenész. Közben meg annak örültök, hogy helyes. :D Pár év, és a kutya nem fog emlékezni rá.

2014. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ott van pl. Tiesto... Szerinted akkor ő is "dörömbölést" csinál. És mégis ott van a szakmában, pedig ő sem ma kezdte.
2014. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Persze. A legjobb, legismertebb száma sem az övé (hogy is lehetne, hiszen dj). Nagyot nézne a sok agyatlan, ha megnézné a Szakaszt. :)

Nem kell őket komolyan venni. Persze, érteniük kell ahhoz, amit csinálnak, kreatívnak kell lenniük, de azért egyikük sem igazi zenész. Nézd meg, itt is azon ájuldoznak a kislányok, hogy milyen helyes. :D Senki sem említ egy durva gitárszólót, még csak hangszere sincs.

Persze, ízlésről csak a hülyék vitáznak. Én is hallgatok elektronikust, d'n'b-től a goa trance-ig, és meggyőződésem, hogy ez a kisfiú csak divatos, eladható, gyorsan fogyasztható, és... eldobható.

2014. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!