Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szereintetek ki a leghelyesebb...

Szereintetek ki a leghelyesebb askfm celeb kozuluk? :

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. jan. 25. 20:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
CELEB? ugyanmááár..
2014. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
76%
az összes undorító
2014. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 miert lenne az osszes undorito?
2014. jan. 25. 20:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezek celebek, miről beszélsz?? Ó, istenem, egyforma az összes.... az a gusztustalan fültágító, fúúj. Csak a fiam ne legyen ilyen!!
2014. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen, a "celebek" :D annyira vicces, hogy csak ennyit írtál...:D megnéznéd ezeket durván 1 éve hogy néztek ki, visítva röhögnél, és újragondolnád ezt a kérdést, hogy egyáltalán szükség van-e rá. ha szükség lenne rá, akkor inkább azt kérdezd, hogy ki az a nagyon átlagos srác, aki a kedvedért felvenne egy obey sapkát meg egy zarás v nyakú feszülőspólót, illetve felnyalná-e a haját, és máris csináltál bárkiből egy ugyanilyen gnómot...ennyit érnek. majd ha lecseng ez a dolog, akkor egyből nem lesznek se celebek, se jóképűek, mert valaki megint kitalál egy stílust...na majd akkor ezek azt fogják majmolni, nehogy már elvesszen a tekintély...XD ha már így mérik...:D
2014. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

amugy mindegyiknek tok mas a stilusa es egyaltalan nem ilyen tomegszarok. szalayricsi nagyon kedves es tok jo a haja.<3 emellett egy templomba jaro ember hahoo!!! mate szinten nagyon aranyos es kedves.:) hamori akkora forma:"D nagyonvicces. a fultagitos meg meno.:)

es akar hiszitek akar nem a mai vilghoz alkalmazkodtak csak ennyi. mert ez jon be a lanyoknak es igy menok.:) es....meglehet nezni. be is jott nekik. ugyhogy ennyi.

2014. jan. 28. 17:21
 7/14 anonim ***** válasza:
nahát, templomba jár...:D Orbán Viktor is szokott, mégsem jó ember :D de üti az egyik szavad a másikat. először írod, hogy igen is egyediek, végén meg hogy azért ilyenek, mert ez jön be az embereknek(tehát mégsem egyediek, csak próbálnak egy elvárás szerint érvényesülni, mert gyávák szembeszállni a tömeggel...), de ha már itt tartunk, igen, mégszánalmasabbak az olyanok, mint te, akik miatt itt tartanak...és még áradozol róla, hogy húú, milyen vicces...ja, mert fészbukkra kirakott egy lerágott poént, és belájkolták ezren...hagyd már...képzeld el, én is jófej vagyok meg humoros, és rajtam kívül még többszázezer ember is. mégsincs többezer seggnyalóm, vajon miért? JA, mert ahogy mondtam, nincs felnyalva a hajam...szóval hiába írsz ilyen példákat, hogy viccesek, meg jófejek...nem is ismered őket, csak attól csöpögsz, ha valaki nagyon jól néz ki, meg népszerű...:D
2014. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hat egyaltalan nem csak feszbukra rakott ki valmai szat poent hanem el lehet olvasni a valaszait nyugodtan.meg te is rohogni fogsz rajta. es hogy oket miert lajkoljak sokan? talan mert sok embernek tetszik(lajk-teszik) amit csinalnak vagy gondolnak. ennyi.es amugy mindenkiben eszre lehet venni a rosszat mivel MINDENKIBEN VAN. csak nem egyszerubb a jot eszrevenni es szeretni oket? de. ha meg nemtetszenek vagy valami nem kell oket leszolni. ok se szolnak le teged.amugy honnan tudod hogy nem jo emberek? ezekszerint megiscsak koveted oket vagy valami..mert informacioid vannak roluk.hoppahoppa
2014. jan. 29. 16:48
 9/14 anonim ***** válasza:
én sem nevezném őket celebnek, de nekem az utolsó srác jön be, az első is aranyos de ő még olyan kisfiúnak néz ki :)
2014. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

*ask celebek, ha már.

Amúgy én Ricsit és Mátét szeretem a legjobban.

2014. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!