Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a franc az a Benjamin...

Ki a franc az a Benjamin Lasnier? És mért lett híres, mit csinált?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
GOOGLE!!!!! Ennyire nem vagy képes? Hogy beírj 1 kib nevet a GOOGLE felirat alá!?
2013. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. De, de így könnyebb és ha valami nem tetszik ne írj hozzá -.-!!!! 2.köszi

Amm nem toom hgy ez attól h videózgatja magát mért sztár, egyáltalán tehetséges valamiben?

2013. dec. 22. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg könnyebb? Jó akkor vegyük át

-Googleval:1 klick a netedre, 1 klick a szöveg mezőbe Beírni csávókám nevét, utána még 1 klick, és elolvasni az első 15-20 sort!


-gyk-kel:1 klick a netedre, 1 klick a szöveg mezőbe, beírni gyakori kérdések, utána új kérdés, majd téma választás, beírni a kérdésed!


Googleval könnyebb! Csak lusta vagy mint állat!

2013. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"1. De, de így könnyebb és ha valami nem tetszik ne írj hozzá -.-!!!! 2.köszi"


nem én vagyok az első kommentelő, de ezt nem értem. Más is mondta már ezt. Ide be kell jelentkezned, beírni a jelszavad, kiválasztani a kérdés kategóriákat, beírni egy szöveget, stb. Google-ben 1 szöveg és egy kattintás. nekem ez a fárasztóbb.

2013. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
modell
2014. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mai világba minden tehetségtelen híres tud lenni. Produkálja magát, és ez valakinek bejön. Mellesleg nem mondható csúnyának :D
2014. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah, Benjamin Lasnier: Egy francia származású dán gyerek, aki 14 éves (nemsokára 15) Jó hangja van, és jól néz ki. A 6-15 évesig terjedő skálán vannka rajongói. Híres, úgy lett, hogy boybelieber, és vaalmiért kifogták. Mostmár cover-eket csinál stúdióban, de ezelőtt még csak amolyan net sztár volt. És szerintem, ha kicsit nagyobb lesz méghíresebb lesz. Most asszem kb. 200 ezer követője van twitteren. Hát kb. ennyi róla. :)
2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!