Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Boldog szülinapot Justin...

Boldog szülinapot Justin Bieber! Belieberek miért sajnáljátok h 'már' 20 éves lett?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 22:11
 1/9 manó1235 ***** válasza:
83%
20 éve... 20 éve halt meg Kurt Cobain és jött helyette ez a majom aki még a saját "fanjait" is leköpködi mert azt hiszi mindent megtehet -.-
2014. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Előző,nem is köpi le, az össze lett szerkesztve! Különben meg sztem senki nem sajnálja. Itt van, itt látszik, hogy szerkesztve lett.

www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__4751718-valaki-megtudja-mondani-

hogy-igazabol-hogy-volt-ez-a-justin-bieber-sztori-hogy

2014. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 manó1235 ***** válasza:
95%
szerkesztett vagy sem akkor sem lesz jobb ember a szememben :)
2014. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
:D:D bírom ezeket a válaszokat, hogy jajj, az nem úgy volt, az csak szerkesztve lett...:D honnan gondolod, hogy az "eredetinek" mondott képsorok nem szerkesztve vannak azért, hogy ezzel mossák tisztára? :D nem tudhatod...egyébként meg max jb félhet attól, hogy öregszik...2 év múlva már a kutya se lesz rá kíváncsi, mert lecseng ez a korszak is...:D elég visszagondolni a high school musical vagy a twilight korszakra...:D most ugyan ki kíváncsi már zac efronra, akik régen halálosan szerették? :D naugye.
2014. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd már meg az összes linket, az pl amikor a síró kiscsajokat mutatják, az a része egy két-három évvel ezelőtti cikkből való; vagyis nem új.
2014. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
mert te ezt beveszed :D bármit meg lehet magyarázni...:D
2014. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosan!!:D Bármit!!:) Rátapintottál a lényegre, kedves barátom!!:)
2014. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkinek is sajnálnia, hogy 20 éves lett? Ez valahogy nekem nem jön át. Boldog születésnapot neki, csak a kamerát mentse meg tőle a jóisten :) Pár év múlva, ahogy előttem írták lecseng ő is. Hallottam, hogy már mindenféle botrányai vannak, ez a hanyatlás kezdete. Én a szintén kanadai és szintén, bár a múlt héten de 20 éves Eugenie Bouchard-nak kívánnék, ő leglább letett valamit az asztalra, és fizikailag dimenziókkal erősebb, ja és sokkal szebb is. És elég gázos, hogy a mai lányok sokaságának egy ilyen kis nyurga gyerek az ideálja, aki talán egy üres fekvenyomórudat ki tudna nyomni kétszer. De ha mindentől elvonatkoztatunk, amit jelenleg ez a srác képvisel, mint embernek, hát Isten éltesse.
2014. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most úgy öszintén.....a sok Hater le gyerekesezi a Beliebereket mert Juju a példaképük...! Én azt tartom rohadt gyerekesnek,hogy mindent amit megláttok a TV-ben vagy olvastok az újságban,elhiszitek!!!

Nem számít hogy valóság alapja 0,de amit a média összekapar az már szent és sérthetetlen!!!! o.O

2014. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!