Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Barátnőmmel van esélyünk...

Barátnőmmel van esélyünk erre? /lent/

Figyelt kérdés
Szöval. barátnőmmel tizenévesek vagyunk,és nagyon jó hangunk van mások szerint is.Na most, gondolkodtunk kicsit magyba és eldöntöttük hogy megkerssük justin Bieber menedzserét aki számunkra könnyen elérhető.Szeretnénk justinnal egy közös dalt.De előtte feltöltünk egy éneklős vidit youtube-ra és azt elküldjük a menedzserének.Szerintetek össze jöhet ez a terv? lenne ennek jelentős költsége?

2014. febr. 15. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha jó hangotok van, nincs szükségetek youtube-ra.. :) Az majd jöhet a manager után.. ;) Semmi nem lehetetlen...

Respect!

Kirk Hammett from Metallica

2014. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hé csajok, mindent bele, de ha mégsem jön be nekik a videó, csak álljatok a színpadra, és harapjatok szét egy denevért! Tuti siker!


Üdvözlettel,

Ozzy Osbourne

2014. febr. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
I'm Justin's manager, just send the demo or a private message with a full body photo.
2014. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
"I'm Justin's manager...szakadok:) Biztos hogy lenne esélyetek..ha beválik akkor én vagyok a #1 fan oké??
2014. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esély van.
2014. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
never say never! :) ha hiszel benne akk sikerül :)) drukkolok nektek!
2014. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorin_P válasza:
hogy értitek azt, hogy könnyen elérhető?? o.O puszi pajtások vagytok vele vagy mi??? mert ha igen akkor szóljatok már nekem is ugyanis nekem is jó hangom van :P viccen kívül :D
2014. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!