Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A barátnőmmel szeretnénk...

A barátnőmmel szeretnénk kipróbálni a modellkedést 14 éves 170cm magasak vagyunk. Milyen modellügynökségeket/iskolákat ajánlotok? Egyáltalán van esélyünk?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 23:04
 1/6 anonim válasza:
34%
nincs!!! 14 évesek vagytok!! én amugy et nem egy felnőtt irja! 15 vagyok! de térjetek már észhez!! 14 érted?? 14! kiváncsi lennék a szüleitek mit szólnak!
2013. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és mért baj ha 14 évesek? -.- fiatalabb modellek is vannak, most az a helyzet, hogy alacsonyak vagytok modellnek

[link]

2013. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A modellkedés egy komoly szakma kipróbálás és komolytalanság nincs. Persze vannak ilyen kamu rémes ügynökségek, akik elkérnek 70-200 ezer forintot portfólióra, meg ilyen-olyan hülyeségekre. Akkor már jobban jártok, ha felkerestek egy jó fotóst aki szép képeket csinál rólatok.

Amúgy ennyiből nem lehet megmondani, hogy lenne-e esélyetek ( bár komoly ügynökségek 173 fölötti lányokat keresnek, de 1-2 kivétel van és még nőni is van esélyetek...) Egy modell vékony, nyúlánk, arányos testalkatú, hosszú lábakkal és max 90es csípővel. Arca szabályos, szimmetrikus, karakteres, jól sminkelhető, alakítható. Mindene totál természetes ( hajszín, bőrszín, körmök, stb). A szép bőr és a hosszú, alakítható haj is fontos. Belsőleg pedig legyen komoly, felelősségteljes, de kedves és szimpatikus is. Fontos, hogy komolyan vegye a munkáját és akarjon is dolgozni ( egy fotózás min 8-10 óra pl) Tudjon angolul min középfokon, ne féljen az utazástól.( és a szülei engedjék el)

Most ezt nagyon lesarkítottam, mert ennél 1000x több dolgot néznek, a bőr érzékenységétől a szemöldökön át. Szerencse is szükséges.

Én magam nem vagyok modell, de régebben próbálkoztam és így sokat tudtam beszélni hozzáértő emberekkel. Emellett egyik ismerősöm is modellkedik, így sok belső titkot ismerek...

2013. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt kertem,hogy velemenyt nyilvanits rolam. Akkor megyek modellkedni, amikor akarok. Ez maganugy. Es ha ennyire bunko vagy inkabb nem irtal volna semmit! Én csak modellügynökségekről kérdeztem titeket első kommentelő, nem a személyes véleményedre!!
2013. aug. 25. 10:43
 5/6 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek köszi
2013. aug. 25. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező. A 4. alapján. Ha ennyire sértődős, másoktól csak jó véleményt elfogadó kislány vagy, semmi értelme erre még csak gondolni sem! 13/l(modell, németországból)
2014. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!