Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok h Justin Biebert...

Mit gondoltok h Justin Biebert letartóztatták?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Fogalmam nincs mit csinált, de ha törvénybe ütközött, akkor jogos. Akárki is.
2014. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán nem érdekel, mibe keveri magát az a kisfiú, mondjuk sajnálom, mert ebbe nőtt bele, hogy kifizeti bírságot farzsebből, nagyon elszállt tőle. Viszont mivel ittas és drogos vezetésről van szó, így másokat is komoly veszélybe zavart, meg is ölhetett volna valamit. Nem gondolkodik, hogy a tetteinek következményei is vannak, mert semmit nem tapasztalt még a való életből.
2014. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindenkinek meg van persze a saját véleménye, de hihetetlen hogy egyesek milyen éretlenül kezelik ezt a témát, még ha nem is szeretik őt.

Az igazság az, hogy nekem sem a kedvenc énekesem. Pedig tehetséges. Híres lett, de talán nem bírta feldolgozni a hírnevet, a média rossz oldalát, ezért rossz emberré vált. Nem tudta hol a határ, elvesztette a fejét, és beállt azok közé a sztárok sorjába, akik már nem a nagyszerű dalaiktól, hanem a botrányaiktól lesznek egyre "népszerűbbek". Nagyon sajnálom hogy ez lett a vége. Nem kellett volna hogy így történjen, de én sem bírtam volna végigcsinálni. Lehet hogy csomó pénzt kap, de kemény munka. Kemény dolog lehet megbirkózni a pletykákkal, a gyűlölködőktől.. De egyértelműen megérdemelte. Nem szabad hogy azt higgye, különleges bánásmódot érdemel. Szembe kell hogy kerüljön a tettinek súlyával, mert a legtöbb dolog már lassan pszichés betegségnek tűnik. Egy normális ember nem rohangál félmeztelen, nem verekedik úgy ahogy ő tette, nem drogozik. Nem szeretem mint énekest, sem mint celebet, de mint EMBER, megérdemelné hogy segítsenek rajta, neki egy pszichológusra lenne szüksége, egy orvosra, hogy változzon. Ha van még rá esély egyáltalán.

2014. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Bőven megérdemelte volna, hogy bent legyen még jó ideig, de jelenleg jobban aggaszt ez:

[link]

Sosem gondoltam volna, hogy veszélyes is lehet, amikor sok idióta ember rajong egy még idiótább "sztárért", de úgy tűnik, hogy a valóság nem engem igazol...

2014. jan. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, azt én is láttam, amit a 14-es linkelt. Remélem, ezt nem gondolják komolyan. Mondjuk a #Cutforbieber is elég beteg volt, amikor kiderült, hogy a kis köcsög füvezik és a rajongói meg vagdosni kezdték magukat, hogy felhívják a figyelmét és abbahagyja.
2014. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt olvastam valahol hogy ahogy letartóztatták elkezdett esni a hó!!! :-P
2014. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!