Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti szerették a 4 mentort idén?

Ti szerették a 4 mentort idén?

Figyelt kérdés
Én kicsit elfuseráltnak tartottam őket,az előzőek jobban összeillettek.Alföldivel nem volt problémám,de nagyon erősen csak a "saját-a saját mentoráltamat nyomom" szöveg ment mindig.Gabika mentorhoz nem illő módon vihogott,ugrált,nyerített,pattogott-egy szóval viselkedés zavaros.Szikora olyan semmilyen,lelassult volt.Geszti szintén nagyon saját magam felé hajlik a kezem stílusú ember,és mindenkiben a pénzt látja.De ő kilép.Kár,hogy nem az egész banda...:D
2013. dec. 21. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
He?
2013. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véleményed a 4 mentorról,összeillettek-e...stb.Komolyan nem érted?!:D
2013. dec. 22. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem...Milyen mentorok??

(vagy ez valami olyan dolog ami nélkül nincs értelme az életemnek ha nem tudom?)

2013. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, kicsit érdekelt a dolog, és utánanéztem hogy miről is van szó.

Bár ne tettem volna...Ezt az X-Faktor szarságot mikor unják már meg?!

2013. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyugi van,nekem se a kedvencem,"úristen nem tudok élni nélküle!" műsorom.Mindig olyan nyer aki nem érdemli meg,korrupt az egész RTL,de most nem erről volt szó.Kedves 2.:Elnézést kérek,azt hittem,hogy mindenkinek magától értetődő,hogy az X-Faktorban van a 4 mentor..:)
2013. dec. 22. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!