Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha már sok ideje szerettek...

Ha már sok ideje szerettek egy hírességet, akkor nektek is olyan, mintha ismernétek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha sok képet, interjút néztek róla, stb...
2012. febr. 1. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

nem.

Sosem így néztem a híres embereket. Például a kedvenc énekesemről sosem jelenteném ki, hogy kedves, aranyos emberke, akármennyi ideje is foglalkozom vele, voltam koncertjén stb.

2012. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen, van egy gyerekori kedvencem, kb 9 éves korom óta szeretem,(most 18 vok) és figyelemmel kísérem az életét, és az évek során eléggé "hozzám nőtt" olyan mintha ismerném, és lehet hülyén hangzik, de ugy gondolok rá, mint egy családtagomra.
2012. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, elmondod ki az?

Kíváncsi vagyok:)

Egyébként én csak akkor vagyok ezzel így, ha annyira "megszállott" leszek, hogy minden létező magyar nyelvű információt megszerzek róla + próbálkozok az angollal is.

Szóval, ha sokat tudok róla, akkor igen :)

2012. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Britney az:}
2012. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őt én is nagyon szerettem kisebb koromban:)
2012. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!