Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kell visítozni, ha...

Miért kell visítozni, ha hírességet láttok?

Figyelt kérdés

Most komolyan... A sok kis tini nem gondol bele abba, hogy milyen kegyetlenül irritáló egy hírességnek/sztárnak, ha sikítva/visítva közelednek hozzá? De tényleg, ők is emberek! (A hiedelemmel ellentétben a Patiszon gyerek sem vámpír... xD)

Titeket nem idegesítene? Miért nem lehet NORMÁLISAN viselkedni híresség közelében? Én már nem egy magyar énekessel/színésszel futottam össze, mégsem üvöltöztem/sikítoztam, hogy "Úristen, ott van Lukács Laci a Tankcsapdából!" Nehezetekre esik ember módjára bánni velük?


2010. júl. 9. 08:14
 1/9 anonim válasza:
100%

Mert elment a jobbik otthonról.

De komolyan.Nem igazán normálisak.

2010. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam már híres emberrel boltban,kávézóban,utcán.Én nem viselkedtem másképp,mintha ott sem lenne.Úgy értem,mintha egy akármilyen másik ember lenne.De lehet ez azért van,mert nem vagyok 12 éves.
2010. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jó hát ha neked Lukács laci a tankcsapdából olyan aki miatt sikítoznak, az durva XXDD


sztem meg nem kell egyáltalán, amikor itt tulképp minden második ember celeb, nem nehéz ... bár ha Kiszel Tündét meglátom akkro én nem azért sikítozok mert jaj celebet látok, hanem a fülébe, leordítom a fejét, annyira utálom az értelmes képét :)


nba amúgy meg nemrég Gyurta Dani ült mellettem a moziban és ? csak kicsit irigyeltem a csajszit akivel volt, mert állat szép az a srác életben is :))

2010. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
O.o én 12 éves vagyok és nem a 12 évesek visitoznak hanem inkább 14-20...nagyon idegesitő...biztos azért orditoznak hogy vegye őket észre az egész város ők mennyire szeretik azt az énekest/szinészt...meg hogy milyen menők lesznek ők vele....jááájjj...pfuujjj
2010. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert általában 12 évesen nem igazán rajong az ember, hanem 14 éves kortól. Csak nézz körbe. Persze, biztos vannak 12 évesek, akik valamiért rajonganak, de 14 fölött többen vannak...

Amúgy én sem értem meg őket. Hihetetlenül primitívek, hiszen a sztárok is olyan emberek, mint mi. De azt sem értem, hogy miért nem képesek beleképzelni magukat a helyükbe, hogy milyen az, ha minden alkalommal ha emberek közé lép elkezdenek üvöltözni. Elég kellemetlen. :/

2010. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Látom, nem csak én nem értem ezeket a tiniket... :D

Nem csoda, hogy a Patiszon is azt nyilatkozta, hogy idegesítőek a magyar tinilányok... :S

Lukács Laci... xD Jól van, na, ő jutott először eszembe! :D

2010. júl. 9. 09:37
 7/9 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok...

Engem is irritál, hogy így sikítoznak! :/

Én is jó pár színésszel találkoztam már, de nem kezdtem el visítozni...

15/L

2010. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túlkoros vagyok a válaszolók között, de a volt munkakörömből adódóan nagyon sok magyar hírességgel volt szerencsém találkozni. Úgy vettem észre, hogy azt vette mindegyik a legkedvesebbnek, ha ráköszöntem kedvesen, mosolygósan, hozzátéve a művésznő, művészúr titulust. Ebbel semmi tolakodó nem volt, semmi visítás és mindegyik ugyanilyen kedvesen, mosolygósan köszönt vissza. Nem néztem át rajtuk, de nem is néztem kigúvadó szemekkel rájuk, és látszott, jól esik nekik, hogy ismerősként üdvözlöm őket. Egy sem csinált úgy, mintha meg sem hallott volna.
2010. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért csinálják h rájuk figyeljenek...aki hangosabban visít arra jobban figyelnek...xd ez így van
2010. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!