Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eminem miért ilyen hideg, kimért?

Eminem miért ilyen hideg, kimért?

Figyelt kérdés

Rengetegen szeretik őt, már elég régóta a zenei élet része, és akárhányszor látom, vagy egy nagyobb rendezvény van, esetleg díjat nyer, teljesen érzelemmentes az egész pasi.

Tudom, hogy nem volt éppen könnyű élete, de ha van, akik szeretik és támogatják, akkor miért nem tud ő is szeretettel hozzájuk állni, esetleg azt kimutatván?



2013. nov. 10. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Képzeld magad a helyébe és megtudod!

(Ja, és nem minden ember egyforma ;)

2013. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom a helyébe képzelni magam, mert nem ismerem.

A kérdés azokhoz szól, akik valamilyen szinten végigkísérték a munkásságát, és képben vannak a rossz és jó dolgaival egyaránt.

2013. nov. 11. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzelemmentes, csak visszafogja magát, mert aki az érzelmeit kimutatja az gyenge, és ő nem akar gyengének látszódni.Olyan dolgokon ment keresztül ami ilyenné tette. Ő így védekezik. Kiskorában annyi rossz érte hogy kialakította magának ezt a védőburkot. Keménynek akar látszani, mert így védekezik a bántás ellen.

Ezért kell meghallani a zenéjét és nem csak meghallgatni. Hogy megértsd. Nagyon sok számában színt vall. Van ahol kimondja hogy az emberek bántják mert nem látják az ő igazi oldalát, van ahol arról beszél hogy hálás a rajongóinak de már lépni se tud tőlük stb. Nagyon beszédesek a szövegei.

És hidd el értékeli ő azt ha szeretik. Látszik a koncertjein, és a díjakat se csak heccből köszöni meg a rajongóinak. De ő ilyen. Ezt el kell fogadni. Én is sokszor sajnálom azért, mert mindíg ilyen bús. Sokszor süt a szeméből a fájdalom de én hiszem és tudom hogy ez csak átmeneti :)

2013. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!