Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kocsival mennék Hungaroringre...

Kocsival mennék Hungaroringre a F1-re, otthagyok a kocsiban egy nagy hűtőtáskát teli sörrel. Ha bementem, pálya mellől kimehetel a kocsihoz újratölteni a táskám hideg sörrel?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb ah magaddal viszed a hűtőládát mert az autóba jobban felmelegszik a hűtőláda oldala is a tűzőnapon így jobb ha magaddal viszed és leárnyékolod valamivel.

Remélem alkoholmentes sört fogyasztasz majd és ivás után nem te fogsz vezetni vagy valaki más fogja hazavezetni.

De jobb ha magaddal viszed mert kint a napon legalább nem melegszik fel annyira a hűtőtáska. Meg nem hiszem hogy ki-be mászkálhatsz.

2013. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hűtőtáskát nem nem szabad bevinni. Termeszetesen nem en vezetek.
2013. júl. 23. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Hűtőtáskát tényleg nem engednek be és lehet ki be mászkálni, sőt szoktak is, mert kinn is vannak árúsok a pálya körül.

Ahogy érzed, de lehet nem sikerül pont oda parkolni, ahol a helyetek van.

2013. júl. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés mennyiséget engednek be, főleg vasárnap! Nálam volt, hogy 3 sörből 2 elvettek a bejáratnál! Péntek-szombat még csak-csak. Tavaly 4en mentünk be szombaton és úgy engedtek be 4 doboz sörrel. Azt olvastam, hogy kereskedelmi mennyiséget már nem engednek be, de könyörgöm 3 sör már annak számít?
2013. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szomorú :(
2013. júl. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!