Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt mostmár végképp nem...

Ezt mostmár végképp nem értem. (? )

Figyelt kérdés

Eminem hogy a francba lett divatköcsög ebben a kérdésben a 12.válaszoló szerint?Miben nyilvánul meg ez?Vagy a kommentelővel van a baj?

Itt a kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__46..



#sztár #komment #rap #Eminem #divatköcsög
2013. júl. 24. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem olyan zenéket csinál mint régen, a stílusa is megváltozott és főleg meinstream dalokat csinál. Ha megnézed pl: a Just Don't Give A Fuck-ot és mondjuk a Space Bound-ot óriási a különbség. A retardáltabb fajta emberek ezért rögtön le divatköcsögözik. Szerintem a divatmajom kategória nem nála kezdődik.
2013. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen az a meinstream dal?
2013. júl. 25. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami mindenkinek szól, amit a többség elfogad, mondhatni a fő vonulata a zenéknek. A média tehát a rádió és TV is lejátsza. Visszafogottabb szövege van amiben nincs igazán csúnya szó, nem olyan szókimondó a szövege. Egyébként most látom hogy először elírtam, nem meinstream hanem mainstream.
2013. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen a válaszaidat!
2013. júl. 26. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is divatmajom lett Eminem.
2013. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
EMINEM NEM LETT DIVATMAJOM TE KIS *****!!!(5.kommentelo)
2013. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem se lett. csak a zenéi kicsit másabbak lettek, mint voltak. de még most is jók, és a legjobbak.
2014. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!