Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostmár végképp nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár végképp nem tudom mit gondoljak? Miután összejöttem a barátommal (aki azt gondolja hogy én szivatom de ezt én is gondolom hpgy ő szivat! ) Hazudott nekem de még aznap bevallota hogy hazudott!

Figyelt kérdés
És azt mondta nekem hogy ő azért vallota be mert komolyan gondolja velem!Mit gondoltok?
2010. máj. 5. 11:54
 1/5 nielindi ***** válasza:
95%
miért vagytok együtt, ha azt gondolod, h szivat, és a pasid azt, h te öt?!meg mi az h szivat?!o.O
2010. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát...ha nem vagytok őszinték egymással...nem sok értelme van együtt lennetek...

Mondjuk attól is függ, hogy miben hazudott...

Meg hogy szeretitek-e egymást (szerelemből...)?! stb...

2010. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pénteken jöttünk össze, és egyszerűen fél hogy én csak úgy járok vele heccből, én meg attól félek hogy ő is megszivat engem mint az előző kapcsijait!Remélem valahogyan érthető!

Akarjuk egymást vagyis én őt meg megis bizok benne!

A hazugság az volt hogy később találkozunk ne 9kor mert ő debrecenben van a fogászaton ez a kis bolond hazugság, de mondtam is neki mert még aznap este elmondta nekem hogy nem igaz!Én erre persze mondtam neki hogy jobb ha öszinte és kerek perec megmondja hogy később találkozzunk!Ja és ez szombaton volt szóva a 2.napon!

2010. máj. 5. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:

szeret, csak fél, hogy átvered, ezért szívatgat

tehát komolyan gondolja veled

2010. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2010. máj. 5. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!