Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bereczki Zoltán meleg, vagy...

Bereczki Zoltán meleg, vagy talán biszex?

Figyelt kérdés
Egyik ismem azt mondta, hogy biszex, neten meg egy cikk komijában azt olvastam, hogy meleg. Szerintetek?
2009. okt. 31. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Bereczki minimum biszex,és csak azért van a Szinetárral, hogy addig fenntartsa a látszatot amíg biztos lesz,hogy kibír egy ilyen beismerést a karrierje...


ismerős

2010. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Butaság azt gondolni, hogy attól, hogy valakinek felesége van és még szép is nem lehet valaki meleg :D Tele van ilyenekkel a világ. Sajnos manapság ,ha egy meleg gyereket akar és azt akarja ,hogy a munkáját elismerjék, ilyen hazugságokba kényszerül.
2010. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

Az első kommentelőnek...


Vannak páran, főleg biszexuálisok, akiknek feleségük és gyerekük van...

2011. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Barney Stinson alias Neil Patrick Harris


Meleg a pasi, de úgy tud nézni, hogy ahhh! :D

2011. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
88%
Egyértelmű, hogy meleg, és nem hinném, hogy biszex lenne. Cső homokos! Persze ezzel nincs baj. A feleség, a gyerek meg egy álarc, egy társadalmi álarc.
2012. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%
én meg színész ismerőseimtől tudom hogy meleg...csak kell a kirakatba nő...dórinak elege lett..ennyi. amúgy meg semmi bajom azzal hogy meleg. ő dolga, amíg engem nem akar felszedni azt csinál amit akar. ez nem erről szól, a gáz az hogy ezt el kell rejteni és hazugságban élni..
2014. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!