Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bereczki Zoltán meleg, vagy...

Bereczki Zoltán meleg, vagy talán biszex?

Figyelt kérdés
Egyik ismem azt mondta, hogy biszex, neten meg egy cikk komijában azt olvastam, hogy meleg. Szerintetek?
2009. okt. 31. 13:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
48%
ez baromság.. most őszintén: akinek van felesége meg gyereke az meleg lenne? a biszex-et se hiszem...
2009. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
SP AIDS-es..ne higgy el mindent..
2009. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Az a operaénekes? Az vega, persze, hogy b*zi, csak a b*zik vegák!
2009. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Aki már látta, hogy hogy néz a feleségére, az nem mondja, hogy meleg...
2009. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Jaj hát egyszer én is láttam h. egy kicsit b*zisan táncolt,meg énekelt....de basszus ha egyszer hozzám énekelné egy férfi úgy az Aladdin-t,mint ahogy ő énekelte Szinetárhoz...bakker:)egy b*zi ilyet nehezen tudna csinálni!
2009. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

EGYIK SEM!!!!!!! AKi így néz a feleségére az egyik sem lehet!!!!

Egy BZ fan, Mercutiofan995

2009. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
mi számít melegnek? :D miért van az, hogy minden színészről, énekesről, rendezőről találok ilyen kérdést? Adta valami jelét ennek? Úgy értem, az lehet, hogy furcsán táncol, de csináld utánna úgy, hogy ne tűnj melegnek. (a b*zi szót nem szeretem) Szerintem akkor is zseniális színész lenne, ha épp nem Júliával hanem Rómeóval lenne. Egyre megy, magánügy. Hogy kérdésedre válaszoljak: nem, Bereczky Zoltán nem meleg, és éppen annyira biszex, mint bárki más.
2010. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Volt, mikor egy ideig (még régen) külön éltek Dórival. Zolinak idő kellett, hogy eldöntse, melyik nemhez vonzódik. Aztán maradt Dórinál. Azt hiszem, ha ezen gondolkodni kell, akkor 90%, hogy biszexuális.

A pletykáknak ritkán van alapjuk, ennek például van.

De nem hinném, hogy ez elvenne valamennyit is Zoli emberi, vagy színészi értékéből.

Ja, és kedves rajongók! Attól, hogy odáig vagytok érte, még ő sem maga a megtestesült tökéletesség. :)

2010. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
kedves utolsó hozzászóló.honnan tudod, hogy volt ilyen?
2010. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Az igaz, hogy szétköltöztek, de nem azért, hogy eldöntse, melyik nemhez vonzódik! Ajj, így születnek a pletykák! :D


Valamelyik újságban azt nyilatkozta még régebben, hogy egy ideig külön éltek, amikor mélypontra jutott a kapcsolatuk, sőt, ha jól emlékszem, Zoli még össze is jött egy másik csajjal, de aztán ráébredt, hogy csak Dóri kell neki.

2010. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!