Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki segít hogy sztár lehessek?

Valaki segít hogy sztár lehessek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék sztár lenni és szerintem van hangom csak kezeletlen .. szeretn ék sztár lenni énekes,szinész,stb nekem ez egy álom és nem a KILARI MIATT !!! ha nem mert megirigyeltem patai annát :/ tavaly megeseküdtem hogy nagyobb sztár leszek nála de nem.. mindenki csak kinevet >.< valki segítene ? pl zene irás közös énekléés akármi :D 12/L

2013. aug. 23. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen mostani sztár sem azzal a céllal indult el anno, hogy "Sztár leszek", ezzel a hozzáállással nem lehet elkezdeni semmit.
2013. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hidd el, patai annánál bárki nagyobb sztár xD
2013. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Patai Anna életembe nem hallottam róla! Am sokat le kell tenni az asztalra ahoz h sztár lehes! Am a Kilari egy jó nagy szutyok nézz inkább Naruto-t vagy One Piece-t :) O.o
2013. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
iusmerem azokat is luffy cuki *-* de a kilari-t mégjobban szeretem ^^
2013. aug. 29. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam kívül senki sem jött rá,hogy ez a kérdés poén?..:'D
2013. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!