Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem irritál Acacia Clark?

Csak engem irritál Acacia Clark?

Figyelt kérdés
Idegesít, hogy mindenhol ott van, meg a feje is olyan béna... másoknak is ez a véleménye, vagy csak én vagyok hülye?

2013. aug. 16. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt sem tudom ki az.
2013. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad kívül itt senki sem tudja, hogy ki a fene ő.
2013. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én tudom és engem is idegesít hogy a facebookon mindenki ő lopja meg az oldalaknak is ő a profilja,de szerintem nem ronda :)
2013. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tini*ibanc,menőzik,nagyon kivan sminkelve,és engem is :)
2014. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem nagyon szép de egy idegesítő ribi :)veled vagyok testvér :)
2014. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Én imádom őt! :$ Csodaszép.!

Tinir****c? Attól hogy valaki modellkedik meg sikeres már valaki r****c? Ismeritek őt személyesen? Azon kívül hogy láttatok róla pár képet tudtok róla valamit? Láttatok róla meztelen képeket? -.- szánalmas.

2015. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is utálom
2015. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem! És miért kell le r****cozni mert modell? megis állja a helyét mert gyönyörű. Azért mert sikeres youtube videos? Valjuk be egész jól csinálja mert több ezer követője van.Vagy azért mert bejött neki az élet? Ne gondoljátok hogy neki olyan könnyű lehetet mikor 13 évesen a szülei nem is figyeltek rá az iskolában meg lenézték és csúfolták csak azért mert ilyenek az emberek meglátnak egy sikeres,gyönyörű,gazdag lányt és irigyek.Vagy azért mert jó a hangja? Nagyon jó hangja van és ha már meg van rá a lehetőség akkor énekeljen. És egyébként ne úgy ítéljétek el hogy nem ismeritek vagy mert irigyek vagytok éljétek át mindazt amit ő és csináljátok utána mosolyal a rossz dolgokat és akkor irjatok így róla! És akkor olcsátok így ha ti is ennyit elértetek amennyit ő.Mert higyétek el baromi nehéz minden nap mosolyogni és reggelente mosolyal ébredni mokor az iskolában csúfolnak és a szüleid nem törödnek veletek. Ezen gondolkodjatok el miközben ilyen mocskokat írtok!!
2015. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!