Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van közületek olyan, akit...

Van közületek olyan, akit irritál Rihanna?

Figyelt kérdés
Én régen szerettem,de már annyira idegesit.Reggeltől estig az S&M klippje megy a tv-be ahol banánt nyalogat meg fogdossa magát,és még az emberek csodálkoznak,hogy a mai fiatalok milyenek,ha tv-be is ezt látják...de téll.ez van,kis 10-11 éves lányok is ezt a számot énekelgetik a suliba!
2011. ápr. 16. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Banánt nyalogat, fogdossa magát?Melyik klipje ez?:O

Amúgy régen én is szerettem a számait, de nagyon sokat változott..Szinte majdnem minden új klipjében úgy viselkedik , mintha ő lenne a szexistennő meg játsza a fejét ami nekem nagyon nem tetszik :S.

EGyébként igen, ha lesz gyereked ne engedd, hogy tv-t nézzen csak egy jó tanács;)

És akkor tényleg csodálkoznak ,hogy milyenek a mai fiatalok -.-mondjuk nem kéne hagyni, hogy ilyeneket nézzenek a tv-ben . de a net-en is arra kattintanak rá amire akarnak..szóval erről ennyit.

Összegezve:Igen már engem is irritál Rihanna:D De úgy általában nem foglalkozok mostanában már egy sztárral sem.


18l

2011. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=KdS6HFQ_LUc&oref=http%3A%2F%2.. na itt van a banán nyalogatós,szop*s klipp...
2011. ápr. 16. 21:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a linket, de sajnos nem engedi megnézni:S:D
2011. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen - még a kezdet kezdetén - én is szerettem Rihannát de már annyira idegesít, hogy az valami borzasztó. Teljesen ilyen páváskodó stílust vett fel, és a számai is annyira elcsépeltek, hogy az valami katasztrófa. Persze nekem s változott a zenei ízlésem az évek során, szóval erről nem ő tehet, de engem spec az összes száma idegesít. Sajna ez van. De legalább mások szeretik, szóval nem vesztett sokat, hogy elpártoltam tőle :D
2011. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem iritál pont azért amiért mondtad,de nem csak ő sajnos sokan vannak ilyenek s a tv-be csak ezt látni 18/F vagyok s érdekelnek a jó csajok de már ez tulzás amit lemüvelnek:D

Amugy meg a szám cime sem sugal sokat(sado mazo)

2011. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ezt hallgassátok meg csak a zenei alap nincs ének benne mennyivel jobb

http://www.youtube.com/watch?v=gYkh1l3-C7s

2011. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Az eremnek ket oldala van. Azzal egyet ertek, hogy tenyleg messzire ment, ez nem jo a fiataloknak es az olyan eloadoknak, mint Rihanna, fontos lenne foglalkozni azzal, hogy mit adnak ki a kezukbol, mert jol tudjak, hogy a rajongoik nagy resze kistini. Viszont a masik oldalon ott van az, hogy megertem, hogy manapsag ilyen messzire el KELL mennie egy klipben egy pop eloadonak, mert nem tudna megelni a hetkoznapi imidzsebol tobb even keresztul, akkor nem lenne tema, hogy mit csinal, ha olyan lenne, mint mi, atlag emberek. Valahogy ki kell tunnie. En az USA-ban elek es itt csupan a mi utcankban siman lehet 2-3 lanyt talalni, aki szinte megszolalasig hasonlit Rihannara (a hetkoznapi kulsejevel). Ezaltal az lenne az emberek fejeben, hogy barki ott lehetne. Ez is egy kifejezesi forma, amit csinal, hisz egy ilyen jellegu szoveghez nem lehet habos-babos videot forgatni. Meg 10 eve azon voltak felhaborodva az emberek, hogy a krealt egyuttesek, enekesek csak sablonklipeket forgattak, amik semmi tartalommal nem birtak. Ezt akarjak felul irni ezek a klipek. Sokszor en sem latom bennuk a muveszetet, pl. Lady Gaganal is inkabb feltunesi viszketegsegrol van szo, hogy tobbet irjanak rola, de ettol meg ertem, hogy ezekben a korokben muszaj valamivel az emberek figyelmet fenntartani es hosszu tavon nem lehet mashogy. Egyre tobb az enekes. Rengeteg jo hangu, aranyos, szep, teljesen atlagos oltozeku lany van. Ok miert nem ismertek? Mert nem tudjak fenntartani az emberek erdeklodeset. Szerintem reszben muszaj ez, nem jokedveben csinalja. Ne felejtsuk el, hogy o nem egy emberkent dont arrol, hogy mi legyen, hanem egy stab dolgozik vele es sokszor azt kell tennie, amit mondanak. Ettol fuggetlenul szerintem egy jo hangu enekes, bar nekem a europop stilus, amit o is elkezdett visszahozni nagyon nem tetszik.


Azert ne felejtsuk el, hogy a szuloknek is van felelossege. Milyen az a szulo, aki ilyen klipeket enged nezni? Nem ellenorzi a 10 eves gyereket? Nekem is van gyerekem, de alapbol TV-nk nincs is, hisz a szemet omlik belole...

2011. ápr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó.köszi a választ!Igazad van :D csak engem már Rihanna ugy idegesit.... grrr ....:)
2011. ápr. 18. 13:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megertelek, errol az ember amugy sem tehet. En Lady Gagaval vagyok igy.
2011. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gaga se jobb.Feltünési mániába szenved szegény!
2011. ápr. 18. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!