Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van közületek olyan, akit...

Van közületek olyan, akit irritál Rihanna?

Figyelt kérdés
Én régen szerettem,de már annyira idegesit.Reggeltől estig az S&M klippje megy a tv-be ahol banánt nyalogat meg fogdossa magát,és még az emberek csodálkoznak,hogy a mai fiatalok milyenek,ha tv-be is ezt látják...de téll.ez van,kis 10-11 éves lányok is ezt a számot énekelgetik a suliba!
2011. ápr. 16. 21:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
Látjátok köztetek Rihanna már el is érte a célját, róla van szó, megy a hírverés téma van róla...:D
2011. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22:55: igaz es meghallgattam a szamot is a kerdes miatt. :) Nekem amugy bejon a durva szoveg ellenere, pedig nem az en vilagom ez a mufaj. Klip nelkul nezve nem rossz.
2011. ápr. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a zene az téll.jó,csak a klipp... :D
2011. ápr. 20. 06:43
 14/15 anonim ***** válasza:

15/l vagyok és sose szerettem igazából vannak jó számai de akkor se birom

meg agyon van smineklve

2011. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mindig különlegesnek találtam őt, és nagyon régen, mikor

még olyan kis cuki volt, akkor imádtam, de mostanában engem is nagyon sokszor irritál! Az elején még jól álltak neki a nem túlzásba vitt extrém dolgok, de mára már teljesen elri.bancosodott! :( Régen nagyon bírtam pedig :)Engem nagyon tud irritálni, idegesít, szerintem mostanság túlzásba viszi a stílus változtatásait, mert amikor a új haja és stílusa van, olyankor a zenéje és a viselkedése is változik!


2005 - (cuki,szerény,jók a számai)

[link]

[link]

[link]


2006 - (nagyon szép, természetes, és nagyon jók a számai)

[link]

[link]


2007 - (vagány, szexi)

[link]

[link]

[link]


2008 - (ronda haj, rib.ancos megjelenés, rocksztár stílus,

borzalmas zenék)


[link]

[link]


2009 - (mégrosszabb haj, keményebb zenék, kur.váskodás)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010 - (nagyon mű hajak, piros parókák, 1 tonna smink,

szuperjó zenék)


[link]

[link]

[link]


2011 - (irritáló hülye rib.anc, játsza az eszét, elrusnyult,mindenféle parókában ugrál a színpadon,

fogdossa magát!!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!