Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vannak más fiúk is akik...

Vannak más fiúk is akik szeretik Justin Biebert?

Figyelt kérdés

nem értem mért gáz őt szeretni meg h honnan jöt h b*zi

én be merem válalni h bírom és sztem más korombeli srác is van így vele

15/f



2013. aug. 5. 15:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah és az one directiont is bírom és ők sem b*zik
2013. aug. 5. 15:52
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
XD Ugye ez csak 1 rossz vicc? :D
2013. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tudod mi a bajotok? :D az, hogy nem vagytok népszerűek...a csajok meg szeretik jb-t, ezért divat lett 1-2 srácnak is, hogy mekkora példakép...szerintem undorító, ugyanis az ő karaktere(mert az ő sztársága nem más, mint a menedzsmentje és a körülötte dolgozó stáb mesterséges műve) a csajokat részesíti előnyben...tehát aki ilyen zenét hallgat, és ideáljának tekint egy ilyen embert, azoknál problémák vannak...most én is csináljak ecset hajat meg járkáljak olyan ruhába, mint ő, és akkor én is népszerű leszek a lányoknál? elárulom igen...mert a külső a lényeg...sajnos. lehetsz akármekkora falusi suttyó, ha úgy öltözködsz mint ő...ez meg hosszútávon úgyse működhet, mikor már nem lesz divat jb, akkor mit kezdessz magaddal? :D
2013. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretni nem szeretem.Viszont annak örülök,hogy jótékonykodik,de sajnos csak néha;sőt mostanában egyre beképzeltebb.Egyébként aki,meg nyilvános felületen fikáz bárkit is,annak feltűnési viszketegsége van,hiszen,ha annyira utálná,le se szarná... Egyébként meg egy bölcs gondolat:Ő meg van nélkülem én is nélküle,én nem bántom,ő se engem. Ennyi. Amúgy meg teljesen mindegy,hogy milyen zenét hallgatsz,azt hallgatsz,amit te akarsz,senki ne mondja meg,hogy a zene a te füleidnek.
2013. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én bírom a boybeliebereket :)
2013. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van nem is egy a környezetembe is rengeteg fiú szereti Justin Biebert!!Sőt ő a példa képük
2013. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is utálom őt. Akkora k*cs*g! Nem hallottad hogy leköpte a rajongóit és a dj-t? Meg hogy egy étterem felmosóvödrébe hugyozott? És a többi trágárságáról ne is beszéljünk.Az 1D-t én is bírom mivel ők nem köpik le rajongóikat,és tényleg jó számaik vannak. 14/L
2013. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
14 éves fiú vagyok és mióta megnéztem a neveer saay never című filmet (amit mellesleg rámeröltettek) azóta birom a srácot,a 2012 utáni számai jók,és tetszik a stílusa,viszont az 1D-t utálom azok b*zik.
2013. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én justin bieber-t mint embert nem ismerem(a média/pletykák által levont információk nem elég megbízhatóak és kevesek egy ember személyiségének a megismerésérePONT) a zenéjét viszont nagyon szeretem egyszerűen egy másik világba repít hirtelen jólérzem magam. 17F
2013. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Who is Justice Beaver?"
2013. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!