Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem van elegem ebből?

Csak nekem van elegem ebből?

Figyelt kérdés

A csapból is az folyik, mi van a hercegnővel meg a gyerekével....kit érdekel?? Nekem is van családom, elég bajom van nem vagyok kíváncsi rájuk!

Szívesen likvidálnám a híreket de mindenütt abba a potyaleső nőbe botlok.



2013. júl. 23. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

22:46


Akkor a kisherceg... Olyan mindegy már, nem?

2013. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
64%
Ha nem érdekel, át siklassz a róluk szóló hírek felett... Ennyi. Ha van elég bajod, akkor ezen kár ennyire felidegesítened magad. A te családod meg nem királyi család, így senkit nem érdekel.
2013. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem igazad van. Emlekszem az eskuvo korul is mekkora felhajtas, elo kozvetites ha ha ha... en ertem, hogy ez a briteknel nagy jelentosegu, elvegre is az o tortenelmuk, de nekem Magyarorszagon ne kelljen mar azt lesnem, hogy hogyan hazasodnak ossze, konyorgom...

Engem erdekel, mi tortenik a nagyvilagban, de boven eleg lett volna ha a hirado vegefele egy altalanos riportot adnak, illetve az ujsagok egy-egy cikket irnak errol. Annyira azert nem nagy bumm ez a sztori, legalabbis en innen Magyarorszagrol nem erzem annak.

2013. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tudom, hogy nektek hol folyik ez a csapból is. A hírekben elmondják és ennyi. Mégis mit vártok,hogy meg se említsék? Mikor olyanokat bemondanak, hogy valaki pucéran fürdőzött bedrogozva egy szökőkútba, vagy másvalaki ládában kocka alakú dinnyét termeszt, akkor majd pont Nagy-Britannia jövendő királyának a születésével nem fognak foglalkozni?


Én nem tudom, én valahogy nem érzem, hogy arcomba nyomják.


Ez a "potyaleső nő" meg egyenesen röhejes. Irigy vagy, vagy mi?

2013. júl. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Tele van hányva az összes hirportál, tv- nincs...minek? Nem vagOk irigy, én szerelemből mentem hozzá a férjemhez...nem azért hogy címet kapjak.

Próbálok nem oda figyelni de mindenütt ebbe botlok, mindenütt ez van, kiidegel!

2013. júl. 24. 07:31
 16/16 anonim ***** válasza:

meg tudom erősíteni...akaratlanul is belebotlunk. rtl-en is hírek, fókusz is foglalkozik vele

kikapcsolom a tv-t, azután jön az internet...nem ezzel van a baj, hanem a mértékkel. aki ünnepelni akar, az ott van. tegnap a hírekbe is mutatták, hogy hány országban ünnepelnek, new york-ban meg csak egy szimpla hírként leközölték. ha nincs közöd ehhez, akkor nem értem, mit ünnepelsz(tehát például hogy nem élsz ott). másrészt meg akkor is csak szimbólikus jelenléte van már a királyi családnak, szóval most nem oszt nem szoroz még ott sem, nem hogy itt.

2013. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!