Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én utálom Selena Gomezt...

Csak én utálom Selena Gomezt vagy vanak mások is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 21:02
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Én mondjuk nem rugdosnám ki az ágyamból! Szerintem jó csaj, bár személyesen nem ismerem:) Egy játszmát simán megér!
2013. máj. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát ismerni nem ismerem, de meg kell hagyni, tényleg elég csinos. Utálni nincs okom.
2013. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 okos petra válasza:
Nem utálom, nem ismerem, amit a média közöl, annak valószínűleg a fele sem igaz. A zenéjét nem szeretem, nem is hallgatom. De ez igaz hogy én nagyon nem szeretem a zenéjét.
2013. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 okos petra válasza:
49%
bocs én szeretem szelena gomesztés szeretem a zeenéjt de biztos van olyan ki nem szereti az elöbit a tesom írta
2013. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a féltékenység nem csak fizikai tulajdonságokra vonatkozik. Lehet, hogy a sikereire vagy féltékeny, a népszerűségére. Bár inkább arról lehet szó, hogy egyszerűen nem szimpatikus neked. Ha már nagyon utálod, akkor az mondjuk furcsa, mert mint embert nem ismered. Nem lehet, hogy pszichológushoz kellene menned? Nem akarlak bántani. De ha nagyon utálod, akkor lehet, hogy benned van a hiba :S
2013. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem megyek , agy turkasz hoz mert nem szorulok ra , menjen az akinek , szugsege van ra ! Es nem vok feltekeny a sikere sem a penzere karierjer ! De talan abban igazad van hogy nem kedvelem meg ilyesmi de ezert nem fogok meni agy turkasz hoz mert valik nekem azt mondja !
2013. jún. 3. 16:33
 17/21 anonim ***** válasza:
Én például nagyon kedvelem, rendkívül szimpatikus, és a zenéjét is imádom. Azt nem tudom, hogy miért kell utálni azért mert nem szereted a zenéjét vagy mittudomén miért, ő is csak egy ugyan olyan ember mint te, aki meg akar élni vmiből (ez esetben az éneklésből) és kész. Ez a munkája.
2013. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amíg nem ismerem meg személyesen nem utálom. Amúgy meg aranyos csajnak tűnik. pl. míg Rihannát elvitte a Sztárvilág meg annak a csodái Selena még mindig lentebb jár és nincs elszállva magától. Ne értsetek félre én sem imádom őt csak nincs okom gyűlölni, és ő még szimpatikus is. :)
2013. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én imádom
2013. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
50%
Itt nem a zenéjéről,vagy a filmjeiről van..Énse azért szeretem..De azért a kedvenc számom tőle van,meg a kedvenc filmem..most is az albumát hallgatom..Miért utálod?Tett veled valami??Mert én tennék..Bevernék egyet..Csak legalább ha 100% ból 1% pénzét megkapnád,az ükunokáid is megélnének belőle...megértem nem mindenki szeretheti,de kur.várs féltékeny kehet rá mindenki...Egyszerűen szép IS!mert az..Nem rajongó leköpő mint az a balf.asz Miley...szval ennyit akartam..remélem megértettél..Nincs semmilyen jogod a szádra venni..Szia!
2014. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!