Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én utálom Selena Gomezt...

Csak én utálom Selena Gomezt vagy vanak mások is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Biztos vaNNak mások is. De minek utálni? Ő attól nem lesz más, ellenben az utálat is jó reklám, hiszen beszélsz róla.
2013. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem utálom, nem ismerem, amit a média közöl, annak valószínűleg a fele sem igaz. A zenéjét nem szeretem, nem is hallgatom.
2013. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Engem nem bántott, úgyhogy nincs miért utálnom.
2013. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

én pl. Taylor Swiftet utálom, de éppen ezért ha meghallom az egyik számát elkapcsolom, vagy az interneten is a cikkeket elkerülöm róla, és még kedvem sincs utálkozó kommenteket írni róla mert felesleges.

szóval ha szeretsz vagy utálsz valakit szerintem inkább tartsd meg magadnak, mert más véleményét úgy sem tudod megváltoztatni, a tiéd meg valószínűleg nem sok mindenkit érdekel.

2013. máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, csak abszolút nem érdekel.
2013. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
"Ne hagyd, hogy a gyűlölet homályosítsa el elmédet." Tudod, az a sötét oldalra vezet. De komolyan. Nem hiszem, hogy bántott volna téged valaha is. Ha meg a zenéje nem tetszik (amiben amúgy egyetértek), akkor nem kell hallgatni. Ennyi. Ha egyszer "utálod", akkor minek beszélsz róla? Hagyd békén, és ő is békén fog hagyni téged.
2013. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Feco975 válasza:
Nem tudom ki az de utálom én is hogy ne érezd magad egyedül :))
2013. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Inkább féltékeny lehetsz, minthogy utálod.
2013. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát nem vok a világ lesszebb nöje de rá tuti nem vok féltékeny az biztos !
2013. máj. 16. 13:23
 10/21 anonim ***** válasza:
Én pl. nagyon szeretem Taylort és Selenát is, de attól még nem utállak, hogy te nem :) Ez ízlés kérdése
2013. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!