Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber és Selene Gomez...

Justin Bieber és Selene Gomez kapcsolatuk érdekkapcsolat?

Figyelt kérdés
Sok sztorit el olvastam már de mindegyik mást ír van ahol az van megint együt vanak máshol meg az hogy a mendzser dönti el hogy mikor vanak együt és hogy mikor nem én ezt az egészet most nem értem !

2013. máj. 10. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokáig jártak, szerették/szeretik egymást, de nem működött. Most nincsenek együtt. A kapcsolatuk szerintem valódi volt, de azért egy-két összeveszős/kibékülős jelenetnél beleszóltak a menedzserek, hisz ez a dolguk.
2013. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!oks ezt értem de ezt nézd meg : [link] nálam csak ez zavart be!
2013. máj. 10. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Szoktam Starity-n olvasni cikkeket Jelenáról, de több, mint a fele kitalált. Justinon és Selenán kívül senki nem tudja megmondani, hogy mi van/volt köztük. Ezeknek a cikkeknek meg semmilyen valóságalapja nincsen...
2013. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a menendzserjeik beszélték meg hogy járjanak.
2013. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érdek.
2013. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is érdek ! De ebe nem a mendzsernek kéne beleszólnia !
2013. máj. 14. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
régen szerették egymást, de ez már nem működik. érdekkapcsolat.
2013. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyik előző válaszolóval, aki azt mondta, hogy csak Ők tudhatják, hogy mi van/volt köztük. Plusz a menedzserek.
2013. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!