Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért halt meg Elvis? Soha...

Miért halt meg Elvis? Soha nem fogok olyat találni aki olyan mint ő :' (

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 20:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem :D Tényleg elgondolkoztam, hogy mi lesz most, mert mostanában szerettem meg Elvist, és elég szívás, hogy már meghalt egy csomó ideje. Amikor megszülettem már akkor sem élt :( Azóta úgy nézek ki, mint Priscilla de lehet, hogy nincs értelme, mert Elvis úgyse tudja értékelni :D

Csak gondoltam ismeretleneket boldogítok vele, mert éppen nincs itthon senki.

2013. márc. 1. 20:48
 12/16 anonim válasza:

Elivis hallhatatlan.

Mit szeretsz benne? Egy napképű tehetséges ember volt..

2013. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
-i
2013. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Persze, mondhatjuk, hogy hallhatatlan, de azért nem tudok pl. odamenni hozzá.

Szerintem nem volt nagyképű, ezt mások is mondták róla.

Nem régóta "fedeztem fel" (mármint nyilván eddig is tudtam róla, csak nem hallgattam), de nagyon szeretem a zenéit, a stílusát, meg szerintem mindenhogy gyönyörű ember volt, az egész korszakot szeretem, amiben élt. Én azt gondolom, hogy az egyik legnagyszerűbb ember.

2013. márc. 1. 21:14
 15/16 anonim ***** válasza:

Az tény hogy nagyszerű és tehetséges művész volt.

Az állandó drogoktól meg mindenféle gyógyszerektől tönkrement a szervezete, iszonyúan elhízott.

Szerintem már korántsem volt akkora sztár mint az ötvenes években, nagyapám rokonai arrafelé laktak ismerték is.

Ő minden idők legnagyobb előadóművésze, én is kedvelem a zenéjét.


30/F

2013. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
halhatatlan - egy L
2013. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!