Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit, tennél meg azért, hogy...

Mit, tennél meg azért, hogy kedvenc sztároddal randizhass?

Figyelt kérdés
A bárminél és a mindennél többre vagyok kiváncsi
2009. szept. 11. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Max egy levelet irnék neki,vagy megsporolnàm a pénzem koncertjegyre....

Nem vagyok fanatikus rajongo

2009. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már beszéltem a legjobb barátjával! (nem kamu, pedig amerikai sztár) Amúgy bármit megtennék, nem sokára pl. kiköltözöm Amerikába, bár nem miatta. De az utcán nem rohannám le, mert azzal csak leégetném magam. De simán belemenneék, akár egyéjszakáskalandba is vele.
2009. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy kiről van szó?XD
2009. szept. 11. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem szeretném elmondani.
2009. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem randira gondolok hanem min. 1 óráig látni folyamatosan és beszélgetni vele:) Hogy mit tennék meg, most épp anyámékat húzom le pénzel h engedjenek ki Amerikába h hagy lássam, ami persze veszélyes...:S De, eljönne velem tesóm tehát kilehetne bírni, a Twilight cast-ról beszélek:) Tehát magyarul a szereplőkről, de leginkább: Kris, Rob és Ash érdekelnének:)
2009. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ismerem személyesen a kedvenc énekesemet (magyar), egyszer 20 percet folyamatosan beszélgettünk csak ketten :))♥

randiznék vele nagyon szívesen, pl. megtenném azt, hogy elmegyünk valami nagyon drága étterembe és én fizetem a számlát (pedig én vagyok a lány:D) de ez csak egy ötlet, igazából amit kérne :) de nem merem megkérdezni, örülök, hogy legalább ilyen viszonyban vagyunk, hogy mindig kedvesen köszön és néhány mondatot beszél velem, nagyon imádom, hogy ilyen aranyos:)

2009. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!