Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyikük aranyosabb? Billie...

Melyikük aranyosabb? Billie Joe Armstron, Tré Cool vagy Mike Dirnt?

Figyelt kérdés
Előre is kössz a válaszokat!!!Szerintem Billie.Bár Tré se rossz.Mike...hát őt hanyagoljuk.

2013. febr. 17. 00:16
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem lennék igazi rajongó?!Már öt évesen csápoltam a zenéjükre, mindig megvédtem őket ha valaki leszólta őket (és igen,sokszor szóltá le őke)!!! Az összes számuk megvan a telomon és legalább 200 képem an róluk!!! Ja és ebben az évben még a koncertjükre is elmegyek!!!!
2013. márc. 18. 13:55
 22/27 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy, kedves mrs armstrong, sok helyen láttalak már, de még sehol sem olvastam tőled hasznos választ. Na meg tedd láthatatlanná a neved, mielőtt pont te kiírnál egy ilyen választ. Vagy esetleg módosítsd magad mrs green day-re, és akkor ,,igazi rajongónak" stitulálhatod magadat.
2013. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
először is: Billie. másodszor: igen, lány vagyok, igen szeretem a Green Day-t. És ne mondjátok, hogy nem vagyunk igazi rajongók, csak mert cukinak tartjuk!!! Egy lányból nem lehet kiölni a lányságot! Nekem a 2 rajongásom precízen elkülöníthető egymástól. Kb. egy fél évig imádtam a Green Day-t, és elgondolkoztam a 21st Century Breakdown végén, hogy OMG ez a pasi ***** helyes! Nem is tudtam csak a nevét akkor. Azóta mindhármukról szinte mindent tudok. Imádom a zenéjüket, és ez nem függ a kinézettől. Lehet, hogy Billie-t jobban szeretem picit, de ez nem lényeg, amikor hallgatom őket. ;)
2013. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ömm... jobb szeretem (én legalábbis) úgy mondani hogy helyes. Amúgy nyilván Billie Joe
2013. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Szerintem Billie.Bár Tré se rossz.Mike...hát őt hanyagoljuk." Most a kérdés az aranyosságra, vagy a helyességre vonatkozik? Mindegy, a magyarázatodból nem azt veszem ki, hogy a belső tulajdonságokra gondolsz. Tehát helyesség alapján szerintem Billie Joe.

(Ui.: Remélem nem azért szereted a Green Day-t, mert Billie Joe "cuki")

2013. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem azért sueretem.Én a zenéjükért és a személyiségükért szeretem őket.Az már más téma,hogy BJ helyes :)
2013. nov. 16. 20:29
 27/27 anonim válasza:

Szerintem Billie ❤❤

Sztm k*va jol nez ki ( bocsanat a "kifejezesert")

Jol tartja magat 45 eves letere 😆 es meg igy is helyes.❤❤❤❤

2017. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!