Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyikük aranyosabb? Billie...

Melyikük aranyosabb? Billie Joe Armstron, Tré Cool vagy Mike Dirnt?

Figyelt kérdés
Előre is kössz a válaszokat!!!Szerintem Billie.Bár Tré se rossz.Mike...hát őt hanyagoljuk.

2013. febr. 17. 00:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%

4-es vagyok és én is csaj vagyok, és Dookie tudod ki vagyok :D

fan-siteon is fennvok :D

2013. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nem feltételezek én ilyet, de azért szerintem érted miről beszélek.

Előző: Írásodból rájöttem ki vagy :D

2013. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Fúúúúúj Justin Bieber Idézem: ÉN NEM VAGYOK KIB*SZOTT JUSTIN BIEBER TI SZERENCSÉTLENEK!!!

Amúgy ismerem az illetőt aki irta és az biztos hogy utálja a Idézem KIB*SZOTT JUSTIN BIEBERT és A KIB*SZOTT ONE DIRECTION és a BIG TIME RUSH

2013. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
helyes helyes h rájöttél :D
2013. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Tré és Billie Joe holtversenyben.
2013. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Többiek: Miért fikázzátok ki szerencsétlen kérdezőt?! Most a gyakorikerdesek.hu arra van, hogy kérdéseket tegyünk fel, és minél hasznosabb válaszokat írjunk. Most ő kíváncsi volt a véleményünkre! Az meg a másik: miből gondoljátok, hogy ő csak a banda külsejét nézi??! Ez egyáltalán nem biztos, nem kéne elhamarkodottan véleményeket alkotni, és le merem fogadni, hogy az illető nem azért tette fel a kérdést, mert kíváncsi, hogy nektek mi a véleményetek róla.

Amúgy gondolkoztam, asszem Tré jön be legjobban. :DD

2013. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Azért, mert egy ilyet is hozzátette a kérdező, csak az nem tudom hol van... (eltűnt) "Amúgy én sem a külselyükért szeretem őket, a kérdést is csak fogadásból írtam ki." valahogy így volt a kérdező hozzászólása amin mi természetesen felháborodtunk.
2013. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem észre hogy le se tudja írni a neveket. Armstron vagy te b+ .D
2013. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Aki kedvenceket akar kiemelni egy összetartó bandából,akik együtt az egész Green Day csapat,az nem igazi rajongó.
2013. márc. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Miért utolso te vagy Adrienne?!Nem tudtam de ha igen akkor gratulálok.Szóval ennyit rólad!De sztem Tre a legnagyobb arc...
2013. márc. 15. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!