Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a Benjamin Lasnier?

Ki ez a Benjamin Lasnier?

Figyelt kérdés
Bocsánat, lusta vagyok utánanézni. Az összes Justin Bieber-es oldal a facebookon őt sztárolja, hogy jaj, milyen cuki,meg hogy jaj, "boybelieber",de személyszerint pont ráz a hideg,ha ránézek. Nem azért, nagyon nagyon szeretem Justint, de nem tudom, ki ez, vagy mit csinál. Színész? Énekes? Vagy micsoda? És ha már írtok, mondhattok plusz infókat is.

2013. jan. 24. 19:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:
nosss én ezalatt az 1 év alatt maximálisan kiábrándultam. Justin nemcsak megőrült, de a zenéjét is unom. és kedves nemtomhanyadik kérdező azért válaszolok, mert szórakoztat :3
2014. febr. 2. 13:41
 62/63 anonim ***** válasza:
Most találtam meg ezt a kérdést.... Szánalmas hogy az emberek azért néznek fel valakire mert van több ezer lájkja. És az egyik anonymus pont ezt hangoztatta, hogy 'akkor pofázzál ha lesz az egyik oldaladon több ezer lájk..' ezen már csak röhögni lehet annyira szánalmas xD.
2014. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:

nekem mondod mostmár havonta nézem jött-e engem lenéző válasz h röhöghessek:D ja és h ki ne felejtsem...


lájk pls:$


xdd

2014. jún. 19. 10:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!