Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a Benjamin Lasnier?

Ki ez a Benjamin Lasnier?

Figyelt kérdés
Bocsánat, lusta vagyok utánanézni. Az összes Justin Bieber-es oldal a facebookon őt sztárolja, hogy jaj, milyen cuki,meg hogy jaj, "boybelieber",de személyszerint pont ráz a hideg,ha ránézek. Nem azért, nagyon nagyon szeretem Justint, de nem tudom, ki ez, vagy mit csinál. Színész? Énekes? Vagy micsoda? És ha már írtok, mondhattok plusz infókat is.

2013. jan. 24. 19:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
pontosan, na van itt rajtam kívül is normális ember :) mit fog kezdeni 18 évesen 20M like-kal? ahogy az előttem szóló célzott: vécét pucol;)
2013. nov. 29. 12:41
 52/63 anonim válasza:
elhitted.......ja csak az a helyzet h már most gazdag sőt a szülei is azok úgyhogy....nem kell félteni elhiszed??? jobbanteszed..
2013. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem féltem. hangsúlyozom, másodszor is, lassan egy éve, hogy feltettem a kérdést, és csak akkor jut eszembe ez a gyerek, amikor látom, újabb válaszok jöttek...
2013. nov. 30. 17:28
 54/63 anonim ***** válasza:
nah 1. ő DÁN és nem angol, lehet hogy ezt már megválaszolták előttem de nem olvastam végig az összes választ. 2. Nagyon jó hangja van, később még nagyon nagy sztár lehet belőle. Nagyon helyes gyerek, és aranyos is. Már 14 éves, és van sok rajongója is.
2013. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
Ha nem ért el semmit akk miért van már nemtudom hány klipje?? És miért volt már divatbemutató, ami ŐT reklámozta??
2013. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
én nem vagyok "beiberer" vagy mi az isten, de ez a gyerek valami genetikai hulladék. Pedig JB-t sem bírom..
2013. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
LOL. már egy éve kiírtam és néhányan még most is felkapjátok a vizet ^^ annyira cuki. genetikai hulladék :"D ez jó :3
2014. jan. 3. 17:40
 58/63 anonim ***** válasza:
Ha 1 éve kiraktad és "nem érdekel" akkor talán nem kéne visszairni a válaszokra....nekem ez inkább úgy tűnik h csak kötöszködni akarsz h Justin milyen isteni Lasnier meg milyen egy senki....grat
2014. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

Engem rohadtul nem izget a dolog, csak idetévedtem, de az a kommentelő, aki azt hiszi, hgy a 20 M like eredmény, az már nekem is sok volt. Szerinted ez komolyan eredmény? Bocs de az az érzésem te is csak a Facebookon élsz.... Ja, hogy gazdag? Az már teljesen más, akkor mindenki kuss és rjongjon érte, igaz? Pff.. szánalom-.- El tudom képzelni az ő jővőjét is. Valszeg rákap a drogra mint 1000 más hirtelen gazdag lett fiatal srác. Előfordulhat, hogy 20 évesen túladagolja magát és annyi. Vagy egy idegroncs lesz. És akkor ér vmit aa pénzzel? Ha mások csak azért szeretik, mert gazdag? Hát akkor rakhatja oda az a mittudomén hány millió dollárját, ahova csak akarja. Nem azt jelenti, hogy elérz valamit, hogy gazdag vagy, vagy van 20 M lájkod. Te is csak egy nyálcsorgató, tipikus fangirl vagy ugye?:D Kezdhetnél vmit magaddal, ahelyett h a vidijeit bámulod. És majd akkor gyere ezzel a "ő elért vmit az életben" dumával ha átvettél egy Nobel-díjat. Most komolyan és TE mit értél el?

Nem azt mondom, tényleg elég helyes a srác, de nekem valamiért olyan nagyon kisfiúsnak tűnik néha az arca.(nem mindig) Pedig nem vagyok idősebb nála.

2014. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim válasza:
Nekem lepergett a szemem előtt az életem...ez a gyerek szánalmas!!!Álítólag 144cm 13 éves -.- én 12 vagyok 170cm.Justin Bieber szeretne lenni asszem ennyi,a videóiban pózolgat!
2014. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!