Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted Ozzy Osbourne-nak...

Szerinted Ozzy Osbourne-nak hány éve van még hátra? És ha Ozzy nem lesz, akkor a Black Sabbath se lesz?

Figyelt kérdés

Ez egy ártatlan kérdés, semmi rosszindulat nincs a háttérbe.

(csak azért írtam ezt le nehogy félreértse valaki)



2012. dec. 23. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még sok éve van. Ha ismered az "Én, Ozzy" című könyvet, tudhatod, hogy csoda, hogy eddig nem patkolt el. És ennek okán szerintem továbbra sem fog. És szerintem a Black Sabbath nem oszlik fel, jó ideig nélküle is megvoltak, bár zuhantak.
2012. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmmm Dio sokkal jobb volt nála
2012. dec. 27. 11:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Olvastam valaol hogy már orvosok vizsgálják ozzy-t mert furcsálják hogy még életben van. bár lehet hogy a drogok tartják életbe
2012. dec. 27. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb is volt Dio, nem találták el a stílust. Az első 3 albumuk volt sikeres, utána elmentek más stílus felé, és ott bukott meg a dolog. Ozzy már leszokott a drogokról, és a piáról. Főleg miután gyilkossági kísérlettel vádolták meg, mikor részegen a feleségére támadt. De hogy mi tartja életben, az rejtély. Ennyi drogtól, meg piától még 10 ember is kb feldobná a talpát.
2012. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!