Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ozzy Osbourne tényleg le...

Ozzy Osbourne tényleg le harapta egy denevér fejét O. o?

Figyelt kérdés
Olyanokat hallottam hogy azt hitte hogy nem igazi ezért harapta le és ezért börtönbe is csukták..Bár nemtom ebből mennyi igaz
2012. máj. 25. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
egy elhíresült fellépése alkalmával leharapta egy denevér fejét, ezért kórházba kellett szállítani, hogy megkapja a veszettség elleni oltást.
2012. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,igen ezt olvastam de esetleg valami kulisszák mögötti sztori ? :D
2012. máj. 26. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Feldobtak a közönségből egy denevért a színpadra, Ozzy meg azt hitte, hogy valami mű halloween-i cucc, és akkor jött rá, hogy igazi, amikor leharapta a fejét…

Egy műsorban azt nyilatkozta, hogy borzasztóan szar íze volt, és valószínűleg még a fejfáján is az áll majd: "élt xy … meghalt xy. Leharapta egy denevér fejét." :D amúgy hatalmas forma az a pasas :D Ozzy a metál azt hiszem valaha volt legnagyobb szimbóluma.

2012. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én olyat olvastam hogy egy hamburgerhez hasonlította az ízét
2012. dec. 28. 15:05
 5/5 anonim válasza:
Nah ez érdekes komolyan mondom :S de am nagyon király hogy rajta maradt Ozzyn a denevér fejes sztori de még ilyet csinálni :DDD !!! Hatalmas a fószer !!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!