Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmeramán hogy tudnám megcsin...

Farmeramán hogy tudnám megcsinálni Az égig érő paszuly gazdaköri feladatot?

Figyelt kérdés
Eljutottam az 5.-ik szintig, de ott elakadtam mert denevértenyészésem nincs és 3 duci denevér kéne ami összesen jelenlegi áron 217.695 csp a piacon (és ebből kéne 3). És ez elég nehezen vehető meg 117.192 csp-vel. Valami ötlet a gyors pénzszerzésre vagy várjak a következő teliholdig? (csak jó lenne ha meglenne a paszuly)

2012. ápr. 10. 19:36
 1/5 Crom válasza:

Hello!

Igen elég nehéz a Feladatsor.

Én a 6.-nál akadtam el.(3 Vaddisznó)

1 már megvan.De még 2 kellene de nagyon drága.

Csináld azt hogy, 1x1-es területen ültetsz Répás-Almás csatnival.(Vagy ha nincs rá Csengőpengőd akkor Tök lekvár is jó)Olyan növényeket amik kellene a Gazdaköri feladatokhoz.Pl:Rókagomba,Hagyma,Mogyoró...stb

És Add el a Piacon!:)

2012. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még jó, hogy volt másfél millió csengőpengőm, szinte az összesen elköltöttem erre a cuccra. Éna felét megvettem a piacon, mert nekem sincs denevértenyészetem, meg annyi szupertrágyám, h azt mind kitenyésszem
2012. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát tényleg elég nehéz, de akkor ezek szerint nemcsak nekem.

Ok akkor ültetek mondjuk tököt, aztán majd eladogatom. Lassacskán csak meglesz.

Köszönöm a válaszokat, és szurkolok Nektek a gazdakörihez!

2012. ápr. 15. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Vess nagy értékű növényeket és azokat add el a piacon! Én is így csinálom és hamarosan meglesz a 3 duci denevér!

2012. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm azt mondta, hogy kb. 4 millió csp-t költött rá, mire meglett, de nem érte meg. Azt is mondta, hogyha még egyszer kezdhetné, nem csinálná meg.
2012. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!