Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy a Megasztár...

Miért van az, hogy a Megasztár és X-faktor nyertesek többsége vagy roma, vagy határon túli?

Figyelt kérdés
A Megasztárból csak Tóth Vera volt nem roma és magyarországi születésű. Az X-faktorban pedig Kocsis és Vastag Csaba. Összesen nyolc nyertesből 3.
2012. dec. 16. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Azért, hogy legyen miben összeesküvést látnod.
2012. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, komolyan kérdeztem és értelmes válaszokat várok... Pusztán érdekel ennek az oka.
2012. dec. 16. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Az első válaszoló le is írta, innentől tárgytalan a kérdésed
2012. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A.L.I.A.S. válasza:
46%
Ezt én is igy látom,de szerény;nyomott véleményem szerint ez azota van,miota "Viktor" van az élen...
2012. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Uccsónak: na de Viktor két éve van, ezek a nyertesek meg kb. 2004 óta.
2012. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azért, mert érdekesebb sztorit lehet abból kovácsolni, hogy egy roma vagy határon túli, kicsit rosszabb sorsú ember kitör a szegénységből és "sztár" lesz belőle. Elég egyértelmű, hogy ezek a műsorok többnyire megrendezettek, arra megy ki a játék, hogy minél többen bekapcsolják a tévét és szavazzanak. Ha nem lennének érdekesebb figurák, valószínűleg csökkenne a nézőszám, az pedig ugye nem lenne jó a csatornáknak.

Ja és engem nem zavar, hogy romák meg határon túliak vannak benne, nem vagyok rasszista, csak egyszerűen szánalmasnak tartom, hogy ilyen módszerrel akarnak minél több pénzt bezsebelni a csatornák.

2012. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Ez a kérdés nagyon rasszistának jött le nekem.

De ez téged miért zavar? A határon túliak is magyarok, úgyanúgy lehetnek tehetségesek, nem értem, hogy ez miért furcsa.

Egyébként meg, a romák, lássuk be, az éneklésben nagyon jók, benne van a vérükben a zene és a tánc. Nem kell rasszistának lenni.

8 nyertesból volt 3 magyarországi születésű, 2 határon túli, és 3 roma. Az arányok elég szépen eloszlanak, szóval nincs mit hisztizni.

2012. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A.L.I.A.S. válasza:
Lehet,hogy 2éve,de már nagyon régota benne van a keze mindenben!Nem vagyok fiatal,és látom,hogy a rendszerváltás óta mi megy....Sajnos...
2012. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is feltűnt. ide lehet sorolni egyébként a csillag születiket is.

egyébként semmi bajom a határontúliakkal, sőőőőőt.:)

2012. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 retrojedi válasza:

Most örülhetsz, Tóth Vera is roma:

Tóth Vera bevallotta roma származását

[link]

Lényeg, hogy énekverseny helyett ilyenkor is beindul a 'Segítsünk a hátrányos helyzetűeken!' című álságos mozgalom - melynek tagjai rendszerint elfordítják a fejüket, mikor hajléktalanok mellett haladnak el az utcán.

2013. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!