Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cigányok és roma szeretők!...

Cigányok és roma szeretők! Kigondoltátok már kire szavaztok a Megasztár 5-ben?

Figyelt kérdés
Csak azért a kérdés, mert ahogy elnéztem, a versenyzők fele e fajtabéli. Nehéz lehet majd a választás....
2010. szept. 4. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
a Jobbikra.
2010. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, veled tartok:)
2010. szept. 4. 22:59
 3/16 A kérdező kommentje:

de nem csak miattuk szavazok a jobbikra


Sokan biztosan majd lehurrognak, hogy rasszista vagyok. Viszont nekem csak annyi bajom van ezzel az egésszel, hogy egyszerűen nem szeretném, ha Magyarországból Cigányország váljék. És egy kicsit dúrvának találom ezt a túlzott szaporodást, ami már a Megasztár 5-ben is megfigyelhető. Most döbbentem rá ténylegesen, hogy mekkora a probléma. És ha megkérdezik tőlem, miért tekintek a cigányságra problémaként? Én problémaként szoktam tekinteni azokra a dolgokra, amikre elmegy a pénz, viszont cserébe nem kapunk semmit, lopáson és gyilkolászáson kívül.


Most lehet fikázni.

2010. szept. 4. 23:13
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha a középdöntőbe bekerültek 50%-a az, akkor az csak azt bizonyítja h.sok a tehetséges köztük.Nekem sokuk nagyon tetszett.


Most akkor az se jó,ha valami értelmeset csinálnak?Csak az a lényeg h.utálkozhass..:S

2010. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se vagyok, DE! Batka Ignác Barna tehetsége kétségtelen. Igni és K-S András a nyerő nálam. :)


Igni már kiadott egy albumot, és nekem azzal már bizonyított, őrületes, hogy mekkora tehetség a srác :)

2010. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

K S Andrásba én szerelmes vagyok:)


nah jó nem..

de majdnem:)

2010. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Szebb jővőt
2010. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
arra válaszolnék,hogy baj-e hogy valami értelmeset csinálnak...nem.a baj ott kezdődik,hogy ezeknek a 80%-azért megy a megasztárba,mert nincs melójuk(igaz nem is keresett) és itt próbál meggazdagodni...aláírom,hogy tehetségesek,csak ezt nem így kéne használni...ők pedig kihasználják azt a fajta liberalista gondolkozásmódot,ami ma már MO-n folyik,hogy tudják,hogy ha nem olyan tré,akkor nem küldik el őket...márpedig sokszor volt olyan,hogy egy kisebbségi ember nagyobbnak lett titulálva a színe miatt,mint egy fehér...ezzel van a baj...nem azzal,hogy a cigók jók zenében.
2010. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
78%

"Most döbbentem rá ténylegesen, hogy mekkora a probléma. És ha megkérdezik tőlem, miért tekintek a cigányságra problémaként? Én problémaként szoktam tekinteni azokra a dolgokra, amikre elmegy a pénz, viszont cserébe nem kapunk semmit, lopáson és gyilkolászáson kívül. "


Nem akarlak megbántani de nem minden cigány gyilkol és lop...elég sok van aki dolgozik adód fizet stb. nekem is van ilyen ismerősöm ezért nem kéne általánosítani, viszont van olyan magyar is aki lop és gyilkol.

2010. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

neviccelődjünk azért drága utolsó válaszolónk!

és szerinted az arány hogy oszlik el?

a magyarok 1-2%-a aki nem is akar dolgozni, a cigányok 90%-a pedig ilyen

2010. szept. 19. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!