Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cigányok és roma szeretők!...

Cigányok és roma szeretők! Kigondoltátok már kire szavaztok a Megasztár 5-ben?

Figyelt kérdés
Csak azért a kérdés, mert ahogy elnéztem, a versenyzők fele e fajtabéli. Nehéz lehet majd a választás....
2010. szept. 4. 22:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
szerintem nyugodtan mehet az általánosítás
2010. szept. 19. 01:16
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Kökény Atillára és a Street-re szavazok, engem nem érdekelnek hogy romák... Tehetségesek és kész!!!!
2010. szept. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kedvencem van köztük.

Számukra ez egy kitörési lehetőség.Én pártolom azt h.értelmeset csinálnak, ha meg jók is abban amit szeretnek akkor hajrá!


Lakatos Yvette a kedvencem amúgy:D

2010. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csonka András és Kökény Attila rulz:D
2010. szept. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Most el kell keserítenem valamelyik hozzászólót!A legtöbbjüknek zenészek a szüleik,akik dolgoznak!Na már most...ha nem tudsz semmit,akkor a bugyuta szöveged tartsd meg magadnak!Honnan is tudhatnád,hogy Mo-n 5000 ember mit dolgozik és dolgozik e egyáltalán vagy nem akar dolgozni vagy akar dolgozni!Ne mond már,hogy olyan szemed van,hogy fellátsz a végbelemtől a gyomromig,mer' összerottyantom magam!!!!Azért vannak annyian,mert tehetségesek...akik azt gondolják,hogy így akarják megúszni a munkát,azok menjenek már el egy lemezfelvételére és nézzék meg ott mit művelnek az énekesek!Nem mindenki lát mindenben pénzt!Szeretnek énekelni,nagy tehetségük van hozzá és még pénzt is tudnak vele keresni!Aki manapság Mo-n pénzt tud keresni a tehetségével,arra méltán lehetünk büszkék,mert az emberek 99%-a egészen mással foglalkozik,mint amivel igazából szeretne!
2010. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:S
2010. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!