Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jolly és Suzy roma származásúak?

Jolly és Suzy roma származásúak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, de ha te szereted, akkor mindegy a származás.
2012. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
igen romák de én is szeretem a zenejüket :)
2012. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, romák... De én ettől függetlenül imádom,amit Jolly csinál...szerintem fantasztikus hangja van...nagyon jó bulikat szokott csinálni! Voltam már pár fellépésén, de mindegyik emlékezetes marad a számomra! :))
2012. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
A playback nagyon maradandó lehet.
2012. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ahol én voltam koncerten, ott élőben nyomta...ezért is volt nagyon jó!

Persze nem vitatom, voltam olyan fellépésén is,ami playback volt...de az nyilvános fellépés volt, magyarul ingyenes...gondolom nem fizettek neki annyi pénzt a fellépésért, hogy strapálja magát

2012. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
26%

Hello ha ezt nem veszed észre hogy ezek cigányok az gáz

szeretheted a zenéjüket a cigányokat ne szeresd

2015. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
33%
istenem...:DD jolly és suzy sem cigányok, ez csak imidzs! olyan raklók,hogy az nem igaz..:D szoliznak,hogy cigányosabbak legyenek de hát istenem aki ezt kajak benyalja az nem tudom,hogy meg tudna-e különböztetni egy kiscicát egy hegyi oroszlántól..:D MAGYAROK! anno teljesen magyar mulatós oldalon indultak el utána jöttek rá,hogy a cigányosabb zenéjük sokat dob rajtuk de a cigány zenéhez kell a cigányos imidzs
2015. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! 😂 Te nem látod a fától az erdőt!? 😂😂😂 Suzynak az anyukája roma származású, és úgy tudom Jollynak is.
2019. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!