Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretik ennyien...

Miért nem szeretik ennyien Zámbó Krisztiánt?

Figyelt kérdés
Ma lettem rá fogyelmes, hogy rengetek ember és facebook-os oldal kiírta, hogy ő essen ki, meg hogy milyen egy sz@r.. Nen értem miért.. Én már a castingon megszerettem a bukott diák miatt :) nem vagyok az apja rajongója, mert az apját nem szerettem, de őt csípem.. Tényleg ennyire nem szeretik az emberek? Minden véleményre kíváncsi vagyok :) 15\L
2012. nov. 3. 22:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem hitelesnek, én is érzek benne valamiféle sunyiságot - illetve érzelmi intelligenciája nincs a topon. És ha arra gondolok, hogy egy Kvaka Andrea elsőre kiesett, ő meg még mindig ott van, akkor kissé mérges leszek. A Keresztes is érzi, hogy ez ultragáz, és gondolom bánja is, hogy vitte magával, de most már nem tud kitolatni az egészből.
2012. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Keresztes nem bánja, mert nem az ő döntése volt, ez felsőbb döntés, toljuk Krisztiánt mert az apja rajongótábora nyomja az smseket és toljuk az erdélyi kislányt mert akkor onnan is jönnek a szavazatok. Köze nincs a hanghoz, zenéhez ennek a műsornak.
2012. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nem Keresztes döntése,de lehet hogy Ő is elismeri hogy szar.
2012. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem Zámbó Krisztiánnak nincs rossz hangja, de ebben a mezőnyben legalul van. ha nem ebbe a mezőnyben lenne, hanem mondjuk a tv-ben menne a klipje, akkor azt mondom, hogy ez egy jó énekes mert persze pl. Sp-nél sokkal jobb hangja van. de ebben a mezőnyben sajnos alul van, de a szavazatok benntartják. ha egyszer párbajoznia kell, kifogják dobni a mentorok.

engem a Keresztes idegesít. próbál mindenkit leszólni aki nem az ő mentoráltja. és ha valaki az ő mentoráltjáról mond rossz véleményt, akkor kulturálatlanul közbevág, meg belekiált.

16/L

2012. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a Keresztes Ildikó tuti azért választotta be, csak azért(!) az élő show-ba, mert előre lehetett számítani a Jimmy rajongókra. megkockáztatta. már akkor is hallatszott, hogy gyengébb mint a mezőny. amúgy a bukott diák tényleg megy neki, de akkor ebben a stílusban kéne énekelnie, nem az x faktorban.
2012. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát Sp-nél tényleg jobb :D Keresztes szerintem még a sajátjait is leszólja.
2012. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Ne mondja nekem senki, hogy legelőször nem énekelt szépen.."


Én meg elsőben dicséretes voltam még matekból...

2018. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!