Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretik ennyien...

Miért nem szeretik ennyien Zámbó Krisztiánt?

Figyelt kérdés
Ma lettem rá fogyelmes, hogy rengetek ember és facebook-os oldal kiírta, hogy ő essen ki, meg hogy milyen egy sz@r.. Nen értem miért.. Én már a castingon megszerettem a bukott diák miatt :) nem vagyok az apja rajongója, mert az apját nem szerettem, de őt csípem.. Tényleg ennyire nem szeretik az emberek? Minden véleményre kíváncsi vagyok :) 15\L
2012. nov. 3. 22:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Zámbó Krisztián tényleg rossz és sokszor olyan sunyinak érzem, nem tudom pontosan megfogalmazni, mert személyesn nem ismerem, de valami nagyon taszít benne. Adélnak viszont van hangja és szórakoztató.
2012. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
98%
Zámbó Krisztián egyetlen egyszer volt rossz. Adélt sem kedvelem, de a saját műfajában igenis profi. Zámbónak mi a stílusa? Apám számai?
2012. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
*jó, nem rossz :)
2012. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen,valoban a Bukott diakor szepen enekelte,es en akkor azt hittem,h majd kiut mindenkit ,olyan jo lesz. Meg a mentorhazban is jo volt. De az elo show alkalmaval ereztem,h keves ,amit csinal. Nem rossz,de nem is kiemelkedoen jo. En neha erolktetettnek gondolom,ugyanakkor persze van hangja..de baromira nem mind1,h mit enekel.


Jaah,es meg annyi,h abszolut egyetertek a kerdezovel Csobot Adelt illetoen,mert amit ma is muvelt... Borzalmas volt ma. Amiben enekelni kell ugy konkretan,azok nem mennek neki. Ha nem razna magat,meg nem rangatozna folyton es nem lenne ilyen kituno szinesz ,akkor reg kint lenne. Kulsore is szepnek mondhato. Szoval ez igy osszessegeben benttartja,de most igy belegobdolva Lass Beahoz kellene hasonlitani. Na,igen...Bea sokkal jobb hangilag,de ez nem jott ossze.

2012. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%

Felháborító, hogy egy ilyen sz*r énekes, mint ez a Krisztián foglalja a helyet olyanok elől, akikben talán tényleg lett volna tehetség. Ez a gyerek nem tud énekelni, nem ért ehhez, igazán elfogadhatná.

Ugyanakkor nem értem azokat az embereket, akik szétoltják Adélt. Nem fogott meg az a lány hangilag, de ennek a műsornak az a lényege, hogy sztárokat keressenek. Adél igenis elő tudja magát adni, sokkalta szívesebben nézem meg az ő produkcióját, mint azokét, akik csak kiállnak énekelgetni.

2012. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én azért reménykedem Krisztiánban :) Tessék, kövezzetek meg :D Adél meg hát.. Ízlések és pofonok.. Nekem akkor sem jön be :P
2012. nov. 4. 11:40
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Szar hangja van,az apja rajongói nyomják meg az RTL,egyértelmű hogy Ő fogja megnyerni.Másrészt meg olyan mint a család többi tagja,az apja nevéből próbál megélni.

Meg minek kellett egyáltalán ebben a műsorban elindulnia ?

2012. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

én azt utálom az egészben,h állandóan arra várnak,h hátha majd a kövi adásban jó lesz,miközben igazi tehetségek esnek ki!!!:(

szegény Bea:(

2012. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%

Hallotam egyszer nyilatkozni "Számítok apám rajongóira""

Szánalmas úgy ahogy van!

2012. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
tehetségtelen, nem kicsit!
2012. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!