Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber menő vagy megaciki?

Justin Bieber menő vagy megaciki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 18:58
1 2 3 4
 31/34 stellita válasza:
Külföldön megamenő magyarországon ciki
2013. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
menő :)
2013. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 senior24 ***** válasza:

Tiniknek is kell egy bálvány.Bárki akinek van egy jo menedzsere,(meg apuciék aranykalitkában hordják)az hires tud lenni.Itt Justinnál ne beszéljünk tehetségről,mert igazábol amit ö csinál azt bárki megcsinálja.Ne hasonlitsuk már öt a NAGYOKHOZ,akiknek szintén voltak persze menedzserük,de ott volt tehetség is!És akik maradandót alkottak.Van akinek a kisbaba arcát tudják eladni valakinek meg a tehetségét!Én is kitalálok vmilyen öltözködést,meg van egy menedzserem és még kitalálok valamilyen nevet és kész is.És imádnak az emberek.De énekelni nem tudna az illető,csak reppelni,ahhoz meg nem kell énekelni,mert az nem ének.Azt el kell mondani vagányan,azt bárki megcsinálja.

Nem beszélve arrol(ami tény)hogy a NAGYOBBAK megirják nekem a számokat én meg csak előadom magam.Pff..

2013. máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 senior24 ***** válasza:
Csak az a baj h az emberek nem látnak az imádottjuk csillogásátol.Egy abszulut jellemtelen tehetségtelen senkiből is lehet Istent varázsolni,csak mondom,menedzser meg az,hogy hogyan harangozzák be az illetőt,mert néha elég tulzásba viszik,amiket mondanak,mikor valakit felkonferálnak.És ezt mások el is hiszik.
2013. máj. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!