Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber menő vagy megaciki?

Justin Bieber menő vagy megaciki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 18:58
1 2 3 4
 21/34 senior24 ***** válasza:
33%

Nézd most öszintén ki az a Justin Bieber és miért szeretik?Megalkottak egy "Istent"(de csak a kis nyálas elkényesztetett tinilányok hiszik ezt)egy tizenéves csoportnak,korosztálynak.

Hiába is tagadjátok azért szeretitek mert nyálas taknyos babaarca van meg szinpadon van!Ennyi!Mert ha megprobálnám összehasonlitani mondjuk egy zenésszel!! mint pl. Mig Jaggerrel vagy azokkal az énekesekkel akiknek a számain generációk nöttek fel,tehát alkottak is valamit,bocs de valahogy nem sikerül és nevetnek kell.

Minden hétvégén más és más a "jo pasi"(ahogy szoktátok nevezni)pl. az x-faktorban,akkor ez most hogy van?Azt hittem az ember csak egy emberbe szerelmes igazán,na de hogy minden hétvégén másba legyek :)De ez is csak azért van amit persze soha de soha nem fognak az emberek bevallani,talán még saját maguknak sem hogy ezek azért vannak imádva,mert joképü és szinpadon áll.Mert némelyiknek valljuk be olyan tehtsége van h én 100-szor tehetségesebb vagyok és mégis megnyer valamit,csakazért mert a pisis alsos kisláynok ls kisfiuk,megszavaznak,mert a kicsik nem éppen a hangra kiváncsiak hanem h milyen "jo pasi",mert borostás és anyuci kedvence babaarca van és még talán izmos is egy kicsit.És pont ez miatt szeretik a számaikat is,mert a joinézet meg ahogy beharangozzák öket a szinpadon,ahogy beállitják öket a közönségenk,pont ezért hiszik el hogyha jo pasi akkor jo számaik is vannak.

Én hallottam nem egy olyan rajongot h xy-nak "biztos tuti h jo számai vannak,meg az uj száma is jo lesz,mert kopasz és kigyurt"

Erről ennyit! HAHAHAHAHAAHA!!!!!

2012. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
31%
Tee!Elárultad a nevemet!!A Belieberekmeg fognak találni és kikészítenek!!(Amúgy MIÉRT VAN 2 BIEBERPOSZTER A FALADON? HM? ÉS AZ EGYIK MIÉRT ÓRIÁS?éS AZ ADAM LAMBERT MIÉRT KICSI,MERT FÉLBEVÁGTAD EDEMET.ÁRULÓ!!!Senior, szeretlek!
2012. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
84%
Velem szembe jönne kicsit meg férfiasítanám én azt a kisfiús arcát :D
2012. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
48%

Mindenkinek más a stílusa, ízlése. Én például nem kedvelem Justin Bieber-t.

De gondoljunk bele, hiszen most is róla "beszélünk", és ez azt jelenti, hogy igenis híres. Rengeteg helyen hallok róla, és amíg lesz téma róla, addig hallani is fogunk Justin-ról. Ismétlem, nem vagyok rajongó, de ez tény.

2012. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
39%
Menő
2012. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
39%
MENŐ
2012. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Sztem is...JB könyvet kaptam karácsonyraaXDD*-*
2012. dec. 24. 19:05
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenkinek az ítlésétől függ. valakinek menő, valakinek gáz. de mivel híres és sokan szeretik nem hinném, hogy mellé fognál azzal, ha szereted. én személy szerint csak egy-két számát szeretem:)
2013. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
51%
ő csak menő akar lenni de sosem fogja őt senki ilyen szinten komolyan venni mert eleve úgy lett híres h "én vagyok a kis szegény engem szeretnetek kell"
2013. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
51%
SzupetUltraMegaciki!
2013. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!